Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen rossz a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen rossz a helyzet ismerkedés terén vagy csak a férfiak itteni kis csoportja látja ilyen túl negatívan a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ha egy átlag vagy az alatti férfi vagy. Túl vékony túl kövér Stb és nincs pénzed akkor egy átlagos nőnek sem fogsz kelleni és évekig egyedül leszel. Valóban ilyenek a nők vagy az itteni pasik belsőjével van a gond önbizalom hiány,keserűség Stb
2015. szept. 30. 06:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem önbizalomhiány szerintem. Mindenki a saját tapasztalatát, saját élményeit írja le, természetesen szubjektívan. Az elgondolkodtató, hogy ezek többnyire egybevágnak. De én rettenetesen átlag alatti férfi vagyok, alacsony és rémesen ocsmány minden lány szerint, akivel valaha is próbáltam ismerkedni. 29 évesen még egy randim sem volt, mert még ennyi esélyt sem kaptam még soha egy lánytól sem. Most akkor írjam azt, hogy könnyű ismerkedni? Nem, nem az. Ha nincs olyan külseje az embernek, ami megfogja a másik nemet, illetve olyan külsővel rendelkezik valaki, mint én, ami egyenesen taszít minden nőt, akkor kimondottan nehéz.
2015. szept. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

Nekem most épp megtetszett egy iszonyú vékony, nem is túl magas (175 körül lehet) szemüveges srác :D Szerintem jóképű, de ugye így leírva a többség nem egy fú de jó pasit képzel el. Az emberek ízlése különböző... Nekem az esetek többségében nem jönnek be az átlag felettinek mondott férfiak. És nem vagyok állítólag bányarém. Egyedül a nagyon elhízott férfiak nem tetszenek.

Az itteni férfiak általában nem saját tapasztalatokból beszélnek (bár biztos van 1-2 ilyen is), hanem hallottak ezt-azt és az alapján állítanak valamit, amivel igazolhatják magukat, miért nem próbálnak ismerkedni és miért vannak egyedül.

2015. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
30%
Nahát, én vagyok az egyik, az 1-2 férfi közül, aki saját tapasztalat alapján ír az ilyen dolgokról. A kérdésre válaszolva, pedig nem lehetlen átlagos vagy átlag alatti férfiként párt találni, csak sokkal nehezebb, mint egy átlag felettinek. Lehetek akármennyire vicces, laza, határozott, vagy kedves, csinálhatok akármit, ha a képben van egy nálam jobban kinéző férfi ilyen tulajdonságokkal, de ha rosszabb belső tulajdonságokkal rendelkezik, akkor is nagyobb esélye van a nőknél. Le lehet pontozni, de akkor saját magának hazudik, aki lepontoz.
2015. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

#3

Szerintem ez attól függ, mik azok a rosszabb belső tulajdonságok. Rossz tulajdonságai mindenkinek vannak, de sok rossz tulajdonság nem feltétlenül kizáró ok.

Mondjuk ha van egy számomra nem vonzó, de belsőre értelmes férfi meg egy vonzó, de buta agresszív paraszt, akkor inkább egy harmadik után nézek, mert miért lennék rászorulva, hogy két számomra nem jó lehetőség között válasszak? Vannak vonzó és normális férfiak is.

2015. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy van esélye átlagos fiúnak is, pedig onnan veszem, hogy az egyik itteni női felhasználónak valaki belinkelte a facebook adatlapját, én pedig megnéztem őt is és a barátját is. Ahhoz képest, ahogy a csaj szerintem kinéz, eléggé átlagos külsejű barátja van, na persze férfi szemmel nézve, mert sokszor a nőknek olyan férfi helyes, akire az ember azt mondja, hogy ez hogy néz már ki.
2015. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ja, ez igaz 4-es, nem muszáj 2 tipus közül választani, van több lehetőség is. Egyébként amiket írni szoktam elég régi tapasztalatok, úgy értve, hogy kb. 2012 óta még csak egy betűt nem írtam senkinek sem egy társkeresőn sem.
2015. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
Na valaki le is pontozott. Így ossza meg az ember a tapasztalatait. Akkor leírom, amit olvasni szeretnétek: Mindenkinek van esélye mindenkinél, hiszen olyan szép rózsaszín minden, olyan egyszerű az élet.:) De ezek után egy ronda férfi vagy ronda kövér lány ne merjen ilyen kérdéseket feltenni, hogy miért nem jön velem össze senki.
2015. szept. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

A tapasztalataim azt mutatják, hogy a való életben egyáltalán nem ilyen vészes a helyzet. Sok vékony magas, vagy duci, vagy éppen nem a legjobb képű férfinak van párja. A közvetlen környezetemben is több ilyen van, úgyhogy ez tény.

De az való igaz, hogy akik nagyon félénkek, önbizalomhiányosak, nehezen kommunikálnak, nekik nehezebben megy az ismerkedés.

Vagy az olyanok, akik nagyon a szintjük felett akarnak ismerkedni, nekik sem mindig van szerencséjük.

2015. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Szintén azt tapasztalom, ha egy ezekhez hasonló férfival ( [link] ismerkednek a nők és időközben képbe kerül egy ezekhez hasonló férfi ( [link] akkor mindenféle lelkiismeret-furdalás nélkül dobják az átlagos srácot a jobbért. Lehet akármilyen jó belső tulajdonságokkal rendelkező a külsőre átlagos egyén, egy nő akkor is le fogja cserélni egy jobbra. Ez tény! Olyanról még sosem hallottam, hogy egy top srácot hajítottak volna egy dagadt, pattanásos kockáért.
2015. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Utolsó ezek tök átlagos fiúk szerintem ilyen pasiknak simán van barátnőjuk
2015. szept. 30. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!