Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy alkoholistával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy alkoholistával?

Figyelt kérdés
Tudod róla hogy naponta iszik, rendszeresen alkoholos befolyásoltság alatt áll. Ez egy betegség, ettől még lehet szeretni, nem?
2015. okt. 25. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne igyal
2015. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan srác, akivel felmerült, hogy jók lennénk együtt, mert nagyon jól elvoltunk, órákon át tudtunk beszélgetni, stb. Tényleg eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha... De a beszélgetések során előbb-utóbb mindig feljött egy kocsmázós vagy - még gázabb - egyedül ivós élmény, amit elmesélt. Ez egy idő után taszított.


Szóval nem tudom, mi lenne jó, ha elmondod vagy sem. Nem korrekt, ha nem szólsz róla. Viszont idővel úgyis észre fogja venni magától is.

2015. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem. Sem alkoholistával, sem láncdohányossal, sem füvessel, sem drogossal.
2015. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na erre a kérdésre inni kell, kinek tölthetek? :)
2015. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Eltitkolni?? Aki minden nap iszik annak latszik az arcan, erezni a lehelleten....fuj...
2015. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Èn igen,legalàbb ihatnànk együtt.
2015. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kizárt!
2015. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Egyertelmu h nem...
2016. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nos nekem volt egy ilyen kapcsolatom sajnos. Mikor megismerkedtem a sráccal nem volt semmi erre utaló jel, hogy gondok lennének. Hétvégente eljártunk közösen inni meg szórakozóhelyekre de ebből még nem gondoltam, hogy lenne baj. Már beleszerettem mikor összeköltöztünk rá 3 hónapra a megismerkedésünk után. Tényleg aláírom voltak gondjai nem is egy de nem tartom megoldásnak az alkoholt rá. Ahogy teltek a hónapok olyan szinten függő lett, hogy ha nem volt otthon valami alkohol akkor azonnal kellett menni a boltba és ha már zárva volt akkor jött a hiszti és képes volt több km-t is kocsikázni érte. Borzalmas volt végig nézni, hogy az akit leírhatatlanúl szeretek mennyire tönkre teszi magát. A mértéket sosem ismerte ezért többször is volt hogy olyanokat vágott a fejemhez amik nekem nagyon fájtak, de ő másnap nem emlékezett rá. Én próbáltam segíteni neki, mert tényleg ha nem ivott nekem ő volt álmaim pasija de nem ment. Egy hónapja történt egy nagyobb veszekedésünk amikor földhöz akarta vágni a közös képünket ittas állapotban ami után nyúltam csak már késő volt és szétvágta a kezem. Szerencsére semmi baj nem lett belőle befort. Ez volt ami ráébresztett hogy feladom mert ez nem az én harcom. Azóta persze többször is próbált bocsánatot kérni de ez már nem hatott meg. Még egyszer nem mennék át ilyenen. 22L
2017. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én egy olyan családban születtem, ahol alkoholista volt az apa én illetve 2 testvérem mellett. Semmi estere se keress magadnak párt gyereket megvégképp ne vállalj, ne tégy tönkre életeket, mert bizony-bizony, aki alkoholista tönkreteszi a családját.

Mi az, hogy eltitkolni valld be az elején, de remélem van esze és otthagy. MInden alkoholista húzza le magát akarat gyenge kis görcsök, akik a saját gyeremekeit és a párját, (akik általában nők tehát gyengébbek összefoglalva) bántalmazza. Nem beszélve a suliban, szégyenled magad az apád bűne miatt, de már ebből én kinőttem nem fogok egy olyan ember bűne miatt bűnhődni,akihez csak annyi közöm van, hogy dugott egyet és én lettem az eredménye sőt ez jobb lett volna. mert nem ártott volna, de 20 évig, amin átmentünk egy ilyen gyökér mellett maga volt a pokol, de komolyan.

Még annyit, ha összejönnél egy Aidssel, és utülag árulná el, hogy bocs de beszopattalak, nem tudom, hogy esne, a te eseted ugyan ez.

Szokj le vállalj feleősséget magadért előbb...

2018. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!