Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 20 éves srácnak még egy párkapcsolata sem volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a világvége, de néha kicsit rosszul érzem magam emiatt. Egy mai 15 éves már túl van 3 párkapcsolaton, én meg akárhogy ismerkedek, nem igazán akar összejönni. :/
2014. okt. 12. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
pancser azt gondolnám :/
2014. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös!
2014. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, mert nem ismerlek.
2014. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buford Tannen ***** válasza:
53%

még semmiről nem vagy lemaradva

a 15 éves semmilyen párkapcsolaton nincs túl, az csak majomkodás amit csinálnak ,még csak véletlen sem párkapcsolat.. épphogy szobatiszták

2014. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tudsz olyanrol aki szeretett X ideig teged?

Nekem voltak ilyenek(nem mintha neked ez vigasz lenne, valamint 16 vagyok).


De normális, igazi kapcsolatom nekem se volt csak ilyen kis kavarasok...


Ha tudnád h mennyi penzt takaritassz meg és hogy mennyi idöd marad magadra... Aztan h még másra is figyeljek rengeteg energia...


Azt nem mondom h jó egyedül (max pár honap), de nézd a jó oldalát.


Remélem összejön vkivel, ismerkedj neten mindenhol ahol tudsz egyszerre többel is, és akkor hátha...

2014. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy 20 éves vagyok és le feküdtem az exemel 20/F és nem tudok rá jönni miért illetve miért érzem még most is az illatát mikor ez az eset 2 héttel ezelőtt történt.
2014. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem gondolnék, mindennek eljön az ideje.
2014. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is voltam már szerelmes és belém is voltak már szerelmesek, de valahogy sosem passzoltam össze senkivel.

Amúgy nem vagyok egy ilyen magába forduló kocka, de nem is vagyok egy társaság középpontja típus. Van baráti társaságom, vannak hobbijaim, úgy alapból átlagosnak tartom magam.

2014. okt. 12. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Looser azt gondolnak sokan...


Sztem nem vagy elkesve! Majd 5 év múlva is ez lesz a helyzet akkor!

2014. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés nagyon le tudja építeni a bizalmad, ha nem úgy állsz hozzá, hogy szrsz bele, és 10ből vagy 20ból egy lány válaszol... De ebben is nagy potenciál van, érdkes próbálkozni, nekem volt komoly kapcsolatom és több kalandom is ilyen oldalakról :)
2014. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!