Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek valamilyen oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valamilyen oldalt ahol nagy eséllyel lehet találni ázsiai lányokat ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Természetesen magyar oldal érdekelne, ugyanis Mo-n élőkkel szeretnék megismerkedni.
2015. okt. 26. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Látom elkapott téged is a sárgaláz. :D
2015. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen de már nagyon régen :D amióta az eszemet tudom jobban tetszenek a keleti lányok mint a magyarok
2015. okt. 26. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem ha regisztrálsz, akkor nem árt, ha jól tudsz japánul, és élsz-halsz a kakiszexért.
2015. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külön jeleztem, hogy magyarországon élő magyarul tudólányokkal ismerkednék.. nemfeltétlen japánokkal tetszenek a kinaiak koreaiak mongol lányok is és taiwani is van sok szép :D
2015. okt. 26. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Te aztán "nagyon elkötelezett" vagy az ázsiai lányok irányába.


Csak Magyarországon élő, csak magyarul beszélő...

2015. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs pénzem hetente havonta japánba xy országba utazni sajnos az ő nyelvükön nem tudok. Ettől eltekintve külsőre még lehetnek ők az ideáljaim nem?
2015. okt. 26. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és nemrég feltettem egy hasonló kérdést, többek között ilyen válaszokat is kaptam:


"Valakivel a származása miatt randizni rohadt undorító és rasszista dolog. Hagyd békén az ázsiai férfiakat, nincs szükséged az ostoba fétisedre."


"Undorító divatmajomkodás azért zrámászni, mert másik földrészről származk. Aztán a lány családja meg teelsírja a kereskedelmi tévéket, hogy kilopták a lány veséjét."


Ha egy nőnek tetszik ázsiai, akkor már egyből undorító és elítélendő és rasszista, de ha férfi teszik, az úgy akkor jól van? Nem értem ezt a logikát.


Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, szívesen keresnék én is olyan társkereső oldalt, ahol jó eséllyel vannak ázsiai származású férfiak is. Majd szólj, ha találtál egyet :D. (És megértelek, az ázsiai nők tényleg gyönyörűek és egzotikusak)

2015. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!