Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők/lányok miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok miért vannak bele buzulva a nézésbe?

Figyelt kérdés

(lecsekkoltam, a buzulás, ha megfelelő kontextusban van, nem trágár szó)

Arra gondolok, amikor egy halom nő azon pattog, hogy nézik őket a férfiak. De komolyan, ennyiből képesek olyan dolgokat levonni, mint pl. "atyaég, 4 másodpercig nézett engem, most akkor tuti belém van esve", meg "elment mellettem 8 méterre és rám nézett, ezek szerint már az esküvőjét tervezi velem", meg ehhez hasonló abszurd dolgokat vizionálnak. Arra nem gondolnak, hogy az ember, alapvetően vizuális lény lévén megnéz úgy nagyjából... kb. mindent?

Ezen a vesszőparipán lovagolnak egy csomóan és akkora feneket kerítenek egy eltévedt pillantásnak is, mintha azon a világgazdaság stabilitása múlna. A facebooktól elkezdve a való életen át napi szinten tapasztalom, hogy rengeteg nő (bár szellemileg inkább még csak lány) körmöl olyan eszméletlen intenzitással olyan dolgokon, amiknek az égvilágon semmi jelentősége nincs. Ugye ismerősek a következő eszmefuttatások? "Megnézett egy másik lányt, szóval biztos szakítani akar miatta", "Ez a srác a busz legelején ide nézett leghátra másfél másfél másodpercig, ezek szerint szerelmes belém", "Az eszem megáll, Jani rápillantott Gizire... ma este biztos nem egyedül alszik a Jancsi!".

Lányok, nők, hölgyek, miért tulajdonítotok ekkora jelentőségek ilyen jelentéktelen gesztusoknak? Miért kell komplett élettörténeteket belehallucinálni mindenféle csip-csup pillantásokba?


2015. okt. 26. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ki sem sípoltak téged a bsííííííípás szó miatt. Tudod, hogy ez mit jelent.
2015. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Azért van ez, mert nagyon alacsony sok nőnek az önértékelése, és SZERETNÉK, CSAK SZERETNÉK, ha valóság lenne, hogy ezek az emberek, akik rájuk néznek, szerelmesek volnának beléjük.

Az önértékelésük hiányát ezekkel a vágyott tényekkel akarják pótolni. Sajnos. :-(

nagyon kevés olyan hölggyel érintkeztem, aki képes volt azt felfogni, hogy ha egy pasi tényleg akar tőle valamit, akkor az majd szólni fog, elhívja randira, többször elhívja, felvállalja, bemutatja a családjának, etc. Amíg ezek nincsenek, addig nem kellenek eléggé a pasinak.

Szóval alacsony önértékelés kompenzálása, ez a válaszom.

2015. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert ezeknek a nőknek üres az érzelmi életük, eseménytelen, és szeretnék magukat fontos embernek érezni. De ez nem csak a nőknél van így szerintem. Ne foglalkozz vele.
2015. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
mert a nők primitív lények mindent túl bonyolítanak...
2015. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden nő ennyire elvakult. Amúgy nézés és nézés között is van különbség, egy jó megfigyelő meg észre tudja ezt venni.

Csak vegyük például az én nimfapapagájomat, akinek szintén többféle nézése, arckifejezése van, és én ezeket már el tudom különíteni, míg aki nem veszi a fáradságot erre, hogy megfigyelőként is részt vegyen a világban, butaságnak gondolja, hogy mégis hogy lehet egy madár arcán észrevenni, hogy mégis milyen kedve van éppen pl. Volt már ilyenből vitám olyannal, aki csak mennyiségre tenyészt.

No, de eltértem a témától egy kicsit. Szóval vizuális lények vagyunk, de számtalan arckifejezésünk van, és ebbe a tekintet is beletartozik, csak gondolj az alap hangulatokra, néha figyeld meg magad a tükörben. :-)

Jó, azért akiket te említesz, ők megintcsak nem jó megfigyelők, hiszen pont a lényegre, a részletre nem figyelnek, és ugyanúgy nem tudják elkülöníteni a különféle kifejezéseket, mint aki a madárban csak egy madarat lát a sok közül, és nem veszi szemügyre jobban.

2015. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy csak a nézegetés miatt kombinálnak a nők, hanem mindem más miatt is. Tisztelet a kivételnek stb.
2015. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyan nem vagyok ilyen, de javítsatok ki, ha tévedek, nem az van elvárva tőlünk, hogy ha tetszik valaki, jeleket adjunk, szemezzünk, mosolyogjunk köszönjünk oda kedvesen stb? Akkor nem jogos egy nő részéről, hogy ha egy neki tetsző férfi ugyanígy viselkedik azt jelzésnek érzi? No mindegy, engem ugyan nem érdekel hogy ki fia borja kire nézeget és miért....
2015. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Amit leírtál, az tényleg gáz. Ami engem nőként ki szokott akasztani, az az, amikor kocsányon lógó szemekkel, gátlástalanul bámulnak ezzel a tipikus sunáználak-fejjel, mert az nagyon egyértelmű, és iszonyat proli dolog. Meg az, amikor úgy próbál szemezni egy srác egy csajjal, hogy ott van mellette a barátnője.
2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én gyakran elbambulok,és akkor azt hiszik akarok vmit,pedig nem. A férfiak is rá vannak erre kattanva, hozzátenném. A buta férfiak. Én lány vagyok, de nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak,ha ránézek valakire. Ránéztem,ennyi.
2015. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!