Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzt szükséges vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt szükséges vinni az első randira, hogy a csajnál jó legyek? (sürgős)

Figyelt kérdés
Thx a válaszokat.
2015. okt. 26. 19:07
1 2 3
 1/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az a programtól függ. Vigyél annyi pénzt, hogy biztosan legyen nálad annyi amennyi kellhet.
2015. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

igen 1-es jól mondja a programtól helyszíntől függ.

De első randin ne költs rá sokat ne azzal akard lenyűgözni hacsak nem csak dugásra kell, és segghüle a csaj.

2015. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ces_one


Én pont,hogy akkor költök rá,nem vagyok zsugori.És a nőknek ez fontos szerintem.

Egyiket sem csak d..ásra akartam.

2015. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A nők a pénzre mennek, ez üzlet. De ok, majd megoldom. Thx a válaszokat.
2015. okt. 26. 19:17
 5/21 anonim ***** válasza:
Maximum 2-3 ezer forintot, semmivel se többet, és mellesleg semmi köze nem lesz hozzá, hogy mennyi van nálad.
2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10-15ezer minimum legyen nálad,nehogy beégj!!!
2015. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szazezret vigyel ezres cimletekbe... XD
2015. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy havi fizetésed, sőt én a helyedben vennék fel kölcsönt is a banktól, ha lúd legyen kövér :) Jól írták a többiek,hogy helyszíntől is függ, vigyél pár ezret, vagy egy 10-est.kb.
2015. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Lényeg, hogy te válaszd a programot. Akkor be tudod lőni mennyi della kell.

Én egyszer elvittem a kolléganőmet szórakozni. Nem volt tervem, csak úgy elhívtam, gondoltam kitalálunk valamit. Neki volt pár ötlete. Taxival együtt a végére egy 80-asomba fájt. Más kérdés, hogy mivel a kolléganőm, nagyjából tisztában van az anyagi helyzetemmel, és tudta hogy megteheti.

Nem minden nő ilyen, de azért légy résen.

Ha még aznap este meg akarod dugni, akkor egy 20-ast azért illik rákölteni, hogy érezze a törődést.

2015. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"Vidd el egy havi fizetésed, sőt én a helyedben vennék fel kölcsönt is a banktól, ha lúd legyen kövér :) " neee :"DDDD
2015. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!