Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan tizenéves lány, akinek a belső értékek sokkal fontosabbak, mint a külső?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlen korfüggő és alapjában véve mindegyik tényező fontos, hiszen fizikai vonzódás is szükséges egy normális kapcsolathoz, bár az én esetemben egyik vonzotta a másikat... Amikor megismertem nem jött be külsőleg, nem is nagyon foglalkoztam vele, viszont később beleszerettem és ez "kihatott" rá, és elkezdtem hozzá vonzódni. Szóval szerintem álszentség lenne mondani, hogy egyáltalán nem számít a külső, mert hát miért is ne számítana... És hiába " akarjuk", hogy fontosabb legyen a belső, úgyis magától alakul ki. Emögött a kérdés mögött pedig csalódottságot vélek felfedezni, az pedig nem biztos, hogy innen eredeztethető. üdv: "egy tizenéves lány"
2015. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha vak.
2015. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!