Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha időnként észreveszem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha időnként észreveszem, hogy lányok engem néznek, amikor megyek valahol, akkor valószínűleg legalább egy kicsit jól nézek ki?

Figyelt kérdés
Annyira semmiképpen nem vagyok ronda, hogy azért nézzenek.
2015. okt. 27. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik mindenkit megnéznek. Pl. én ilyen vagyok (nőként). Nem csak pasikat, hanem nőket, gyerekeket, időseket is megnézek, mert érdekelnek az emberek.

Vagy olyan is van, hogy az összes pasit végigmérem, aki szembejön, és próbálom megítélni, hogy el tudnék vük képzelni valamit, vagy sem. Ebből követketően a számomra semleges, vonzó és egyáltalán nem vonzó pasikat egyaránt megnézem.

2015. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemcsak szépség és rondaság miatt néznek meg nagyon valakit, hanem van rajta valami fura, vagy pl. messzirőé jól néz ki, de közelről már nem, ill. fordítva.

De az is lehet, hogy azt nézik, hogy miért figyeled őket.

2015. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, ez úgy szokott lenni, hogy odanézek, és azt látom, hogy engem néznek. Nem én figyelem őket, akkor nem csodálkoznék, hogy visszanéznek.
2015. okt. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!