Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tesznek mindig barátzóná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek mindig barátzónába a nők?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom, bocsi nincs veled semmi baj, nagyon helyes, szimpi pasi vagy stb, de azt nem érzem, nincs kémia, csak barátság max.
2015. okt. 27. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
mert jelenleg nem vagy elég férfias (de persze még lehetsz)
2015. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
velem is ez van! lányok azt mondják, hogy "olyan rendes vagyok, meg aranyos", meg hogy "megérdemelnék egy normális barátnőt" és hogy "ő mit nem adna egy ilyen rendes fiúért"... Mondanom sem kell, hogy ha azt mondom neki, hogy akkor ismerkedjünk meg jobban, hátha kisül valami, akkor meg megy az "izé", meg hogy "én csak barátként", meg ilyen kibújó szövegek. .. franc se érti a nőket
2015. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. PONTOSAN ERRE GONDOLOK!!!! UGYANEZT MONDJÁK NEKEM IS!!!
2015. okt. 27. 21:40
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem tudod elég határozottan és megfelelő módon kifejezni a szexuális vonzalmad feléjük. Ez a leggyakoribb ok.
2015. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

mert nem tetszel nekik. ennyi. a többi hablaty.


1 - nem számít mit mondasz

2 - nem számít hogy adod el magad

3 - nem számít hogy jó időben vagy

4 - nem számít ha jó helyen vagy

5 - nem számít ha azt mondod amit hallani akar

6 - nem számít ha vicce-jófej-laza stb vagy vele


ha mindezeket NEM TŐLED akarja


és fordítva is: ezek nem számítanak ha bejössz a csajnak. (mert nem ezek miatt jössz be neki hanem a külsőd, az arcod miatt)

2015. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
és aztán mi van? barátként dumáltok néha?csakmert az ilyen szituknál gyakran előfordul hogy a srác barátként ott marad a környezetében és a csaj idővel azt is nehezményezi...esetleg megsértődsz és nem is beszélsz vele többet?voltak ilyen erősebb bekérdezéseid?pl" nekem konkrétan mi a jó a barátságból?" vagy mikor révbe ért nála valami kandúr akkor "ez az alak mitől jobb mint én....világosíts meg csakhogy fejlődni tudjak"
2015. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Én nemrég megkaptam ezek tetejére azt, hogy "túl rendes" vagyok. Írtam is itt egy kérdést miatta. És eldöntöttem, hogy én nem fogok a labirintusukban bújócskázni velük. Pinät akarsz és nem csak az van, hogy nem vagy elég jó, hanem még túl jó is lehetsz. Dugja őket az akinek van hozzájuk türelme.
2015. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
azért mondják, hogy túl rendes vagy, mert nem akarnak megbántani. igazából nem tetszel nekik, ennyi. neked se tetszik minden nő, gondolom.
2015. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem barátkozni akar az ember egy nővel, akkor nem úgy kell közeledni. Ha nem mutatod ki a szexualitásod igen hamar, akkor azt a nők nagy része nem úgy fogja értelmezni, hogy milyen rendes a csóka, hogy nem csak egy puncit lát bele, hanem, hogy töketlen balfék, aki maximum barátnak jó, mert képtelen vonzalmat kelteni. Ugyanakkor túl bunkónak sem szabad lenni, ízlésesnek kell maradni, tisztelni kell a nőt, de közben határozottan érzékeltetni, hogy te férfi vagy, ő pedig nő.

Persze, van olyan amikor ez is hiábavaló, mert nem tetszel egyáltalán a csajnak, és tök mind1 mit csinálsz, de azért sok normális kinézetű, urambocsá jóképű, rendes srác azért végzi a barátzónában, mert töketlenkedett, és nem viselkedett férfiasan.


Egyébként a "túl rendes vagy", az egy ócska lekoptatós duma, az egyik előző által említett szövegek (pl. "ez az alak mitől jobb mint én" és társai), biztos beégést jelentenek. :)

2015. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt a túl rendes vagy kijelentést véleménynek kaptam és nem lekoptatásnak. Nem olyantól kaptam akivel valaha is bármi közünk lehetne egymáshoz úgy mint férfi és nő. Tőle ez csak egy vélemény volt, hogy szerinte ezért nincs nőm.
2015. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!