Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen szar a helyzet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szar a helyzet a társkereső oldalakon a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fent vagyok társkereső oldalon, eddig csak egy-két nő írt vissza a leveleimre. Akkor rossz a helyzet, ha csak pár dolgot adott meg magáról. Mivel nem igen akad konkrétum, hogy az adatokból kérdést tegyünk fel, ha "különleges" a kép, akkor általában arról szoktam kérdezni.

Legtöbbjük, meg sem nézi, ha meg mégis elolvassák, nem írnak semmit sem.

Tegnap beregisztráltam egy társkereső oldalra nőként. hát ledöbbentem, hogy az első 5 percben csak 45 ember mondott rám igent. Mikor hazaértem a délutános műszakból, azt hittem lesz egy csomó levelem, de nem csak 3 at kaptam, közben meg 99+ ember szavazott rám igennel.

Az egyikben kaptam egy smileyt. a másik kettő meg sablonszöveg. Az egyik leírja, hogy szimpatikus vagyok szívesen megismerne, a másik az megkérdezte, hogy hova utaznék el most rögtön, ha bárhova mehetnék.

Azt hittem, hogy tudok valahonnan ötleteket, meríteni de nemigazán jött össze.

Amúgy annyira nem vagyok humorbonbon, meg rühellem a chatelést, olyan közvetett a dolog.


2015. okt. 28. 09:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as Ezt merőben állítom hogy ez sem igaz!


Attol hogy valakire rámosolyogsz még nem feltétlen akar veled közös jövőt vagy ismerkedni.


A mosolygás csak egy érzelmi reakció, ettől még senki nem veszi a lapot hogy zöld a lámpa.


Csak képzeld el a szituációt:


- Hulla fáradt vagy, buszon utazol munkába menet.

Leülök melléd és rád mosolygok. Erre te visszamosolyogsz.

- Megkérdezem, hogy merre tartasz. Te elmondod xy helyre.

Mennyi időd van a kezdésig. Erre te ennyi meg annyi.

Válaszképp visszakérdezel: Miért kérdezed?

- Arra gondoltam ha már így összeismerkedtünk folytathatnánk egy reggeli kávé mellett a beszélgetést.


Erre te: Hát ne haragudj, de most nem, mert sietek a melóba és már van barátom...


Na érted már?


Azért nem ismerkedünk utcán nőkkel, mert jön a szokásos lekoppintó szöveg.


Feltevés: AKKOR MI A ***nak mosolyogtál rám a buszon???


Gondolkozz el egy kicsit ezen!

2016. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pongrácz Gergely válasza:

Én évek óta társkeresőzöm (tinder, badoo, randivonal) és egyenlőre 1-2 lánnyal beszéltem, randiig el se jutottunk.


Valszeg mert max 85 kg vagyok és így senki nem áll velem szóba.

Ha egy kitartott here vagy akinek könnyű volt az élet, akkor van időd jumbot zabálni és kinézni valahogy. De készüljetek fel urak hogy a nők tahók és rohadtul nem te fogsz kelleni neki. Nem fog a profilodon időzni és átgondolni azt hogy a képek meg a valóság tök más is lehet, a chat kontra személyiségről nem is beszélve.


Ők is baszni akarnak de csak a fent leírt jumbozabáló tetovált napszemüveges igénytelen balfasszal. Te aki úgy nézel ki mint aki problémákat old meg és nem hátradőlve teliszájjal parasztmód hangosan határozottan hülyeségeket oszt 024, az nem jó. T

2018. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Pongrácz Gergely válasza:

Szóval próbálj meg nem béna ruhákban, bénán kinézni ami igen nehéz hisz te nem burokba nőttél fel és hiszed azt hogy oda f'ngasz ahova akarsz hanem mindennek megvan a helye, és arra időd - meg a szüleid pénze - nincs hogy hogyan pimpeld a profilod sunaizzítóvá.


Bukta az egész.... egyszerűen azért mert a legdagadtabb nők se fognak neked visszaírni. (Akikre persze likeolni Te se fogsz.)


Ja és ha igen, akkor meg bunkó lesz veled. Figyeld meg... pedig rohadtul le se fotóztad még a farkad, de te már hímsoviniszta vagy. Találd már föl magad és tartsd fent az érdeklődését. De úgy hogy leírta a profiljára mit ne írj mert ott van.


Elitetárs.... ez tükrözi hűen hogyha a szüleidnek nem volt ereje biztosítani téged hogy megfelelő egzisztenciális háttered legyen akkor veled szr az élet és ezt szavak nélkül fogják rólad leolvasni.

Csak lébecolni akarnak .... hátradőlve lófszt se tudni a világról csak kapni mindig. Mindennek csak az előnyeit nézni de ők már hőbörögnek ha valahol nincs gender equality.


Igen bakker bszni akarnak a férfiak. Csak hogy amíg egy kulcs egy egy kulcslyukba jó csak addig a kulcslyukba számtalan kulcs próbálható. Ők megtehetik hogy válogassanak, de mi nem.


Szal napszemcsit pattint, felsőtestet photoshoppol, és matt fehéren vigyorog miközbe háttérben a riviéra. Ott vannak azok a gold digger videók. Mind beülne a lambóba még akkor is ha csöveskémt mutatkoztál be és elküldött előtte a kecibe.


Ez van, ne legyél szegény, ennyi az egész, ugye milyen egyszerű?

2018. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!