Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt itt a fórumon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt itt a fórumon többen is, hogy a magány/kelendőség teljes hiánya teljesen jelentéktelen dolog?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam már itt olyan véleményeket, hogy ha valaki egyedül van, nem kell a másik nemnek, akkor örüljön, hogy csak ennyi baja van az életben.Ez lehet, hogy önmagában elég vígasznak tűnhet, de valójában nem az, mivel egy ilyen probléma nagyon is szét tudja vágni egy ember hitét, önbecsülését vagy akár egészségét is.

Miből gondolják azt, hogy ez olyan semmiség lenne?



2014. szept. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal: én nem gondolom, hogy ez semmiség lenne. :)
2014. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem is az, hogy semmiség. De ha az ember ezen hisztizik, és a szobájába zárkózva sajnálja magát, attól változik ez? Nem. Viszont esélyt sem ad magának, hogy más dolgok az életben boldoggá, vidámmá tegyék. Mert azért a szerelmen kívül nagyon sok olyan dolog van, ami ha nem is teszi teljessé az életet, de sok vigaszt nyújthat.


Aki meg a semmiséget írja, valószínűleg arra gondol, hogy ha pl egy rákosnak, láb nélküli embernek, hajléktalannak, stb magyarázná, hogy teljesen ki van, mert nincs párja, valószínűleg le lenne sajnálva, hogy ez ekkora probléma, mikor ennél vannak sokkal nagyobbak is.

2014. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szerintem az embernek először meg kellene tanulnia saját magát feltalálni egyedül és csak aztán kapcsolatot keresni. Nem mindig a másiktól függeni.
2014. szept. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez vigasztal nekem öszvissz egy 3 hónapos kapcsom volt életemben, és már bocs de ez tényleg semmiség ahhoz képest h valaki nem talál normális állást vagy úszik épp a 20-n X milliós svájci fank hitelbe..


Szerintem az ilyen ember a fél karját oda adná ha csak ennyi baja lenne h nincs b nője.

És öszintrén nekem nem hiányzik.


Am mindenem megvan.

2014. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, magány is elég gond hosszú távon bár megszokható a dolog.
2014. szept. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!