Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez egy társkeresővel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy társkeresővel kapcsolatos kérdés, velem van a probléma? Le vagyok maradva valamiről vagy az emberek lettek mások?

Figyelt kérdés

Az utolsó kapcsolatom társkeresőn jött össze, mondhatjuk tartósnak, hiszen évek teltek el, de vége lett és most már újra a társkeresőn vagyok.


Régen amikor írtam, kb. 50%-os volt az arányom. Azaz kép nélkül hirdettem és a leveleim kb. 50%-ára válaszoltak. Ma, időben eltolva, tehát ugyanazt a korosztályt megcélozva, eddig 10 levélből csak 1-re válaszoltak és kaptam egy facebook oldalt/címet. (Még mindig kép nélkül, tehát nem az a baj, hogy ronda lennék, hiszen ezt nem is tudhatják, hogy igaz-e)


Ennyire kijött volna belőlem a tapoasztalat?


2015. okt. 29. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azon is csodálkozom, h egyáltalán írtak vissza. Vagy hogy ezek nem szexuális jellegű felajánlások voltak.
2015. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megcélzott korosztály is idősebb, tapasztaltabb lett, talán jó pár negatív tapasztalatot is összegyűjtött.
2015. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az is csoda, hogy kép nélkül egyáltalán visszaírt valaki. Sőt, én ezt el se hiszem. Inkább minden 30-50ből 1 ír vissza társkeresőn egy kép nélküli pasinak.
2015. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy gyakran én vagyok az az egy! :-).

Nekem szimpatikusabb, akinek nincs kint képe, mint aki szinte meztelen képet rak ki!

2015. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3

Látod, hogy kapásból ott a #4-es :)

Nem tudom, hogy te miket írsz, amiket én régen írtam, arra tényleg válaszoltak, most pedig meglepődve tapasztalom, hogy már nem.


Ennyit változtam volna? Hogy találok vissza a régi magamhoz?

2015. okt. 29. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
legalább sablon gagyi szöveget nyomatsz? vagy egyedi mindegyik? mert társkeresőn ismerik egymást a csajok sztem, és gáz a sablonszöveg :)
2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sok időbe telik, de egyedi. Viszont ha írok valakinek, az legalább tényleg érdekel is.
2015. okt. 29. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ismerik egymást az emberek társkeresőkön, max. aki még fórumozik is az oldalon, de azt nem mindenki csinálja. A sablonszövegekhez amúgy sem kell ismerni egymást, rövid időn belül egy újonc is kitapasztalja. :-)

Mellesleg az egyedi sem mindegy, milyen. Emlékszem, nekem anno volt, aki kisregényt írt, én abban az időben este, fáradtan hazaérve léptem fel, és nem volt energiám végigolvasni, így hanyagoltam. A rövid, de frappáns, nem sablon szövegeket szerettem, ami azért jelezte, hogy figyelmesen megnézte az adatlapomat.

2015. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Nem írtam meztelen meg magamutogatós képekről!!! De ha igen, akkor idézd légy kedves!

Nekem sem meztelen képeim voltak, nem pucsítottam, nem cuppogtam. Ennek ellenére napi szinten kaptam a szexuális ajánlatokat chaten meg levélben. Azt sem nézték, hogy komoly kapcsolatot akarok vagy sem. Csak egyszerűen volt egy újabb lány, akinél bepróbálkoztak a szövegükkel, h "sya sex?".

2015. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
# 9 Időpont ma 07:08 - Ezt én is megerősíthetem, az ilyenek mennek sorba.
2015. okt. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!