Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi leírás alapján mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi leírás alapján mi lehet velem a probléma, hogy már 2 éve nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Néhány infó rólam:

Minden munkahelyemen rendkívül hamar a legjobb lettem, tehát maximalista és ambiciózus vagyok. Munkám során sok embert irányítok, mindenki hozzám fordul tanácsért, még más területekről is, függetlenül attól, hogy a kinevezett főnök nem én vagyok, hanem csak szimplán tisztelnek és elismernek.

Magánéletben, a baráti társaságban is én vagyok a középpontban, általában miattam van jókedv... Ha idegen társaságba kerülök, akkor szintén hamar hozzám kerül a stafétabot, köszönhetően az intelligenciámnak, humoromnak,... Ezekben az esetekben nem arra kell gondolni, hogy társasági bohóc vagyok, aki produkálja magát, mert önbizalomhiánya miatt extra figyelemre lenne szüksége...

Fontosnak tartom megjegyezni, hogy senki ne szűrjön le nagyképűséget a fentiekből, mert egyáltalán nem vagyok az, csak tisztázni akartam, hogy melóban és társaságokban is az "alfa" szerepét töltöm be és nem a testi erőm miatt, mint azt általánosságban szokták.

Ezek mellett rendszeresen sportolok (heti 3X konditerem, 2X foci, és sok helyre biciklivel megyek), rendszeresen kimozdulok otthonról (buli, mozi, kávézás, kirándulás, biciklitúrák,...), fejlesztem magam (jelenleg németül tanulok), konkrét és világos jövőképem van. Külsőt tekintve 185 cm, 95 kg, széles vállú, jó kiállású, sportos testalkatú vagyok.

A fent leírtak ellenére a párkeresés tekintetében mostanára már teljesen tanácstalan vagyok. Utcán, szórakozóhelyen a lányok számára én vagyok a láthatatlan ember. Randijaimon a lányok nagy része azt mondta, hogy nagyon jól érezte magát velem, nagyon jó velem beszélgetni, intelligens, humoros, kedves vagyok, de ők általában a bunkókba szoktak beleszeretni. Nem általánosítás miatt írom ezt, mielőtt jönnének az ilyen válaszok, csak én ezt kaptam 10-ből 6X...

Arra gondoltam, hogy csak a külsőmmel lehet a probléma, úgyhogy szívesen küldenék privátban képet 25 feletti hölgyeknek és megköszönném, ha mondanának rólam valamit.


2015. okt. 29. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy túl elfoglaltnak tűnsz?


Ugyan 22 vagyok, de ha gondolod küldj képet.

2015. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez az aminek tűnik,szimpla nagyképűség.Hiába tiltakozol ellene.
2015. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a lányok nagy része ugyanúgy reagál rád, akkor valószínűleg ugyanolyan típus körében keresgélsz. Mi a helyzet a másik 4 lánnyal, akik nem tartoznak bele a 10-ből 6-ba?
2015. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#2-essel értek egyet, de az is lehet, hogy a személyiséged...


Ha őszintén úgy gondolod, hogy mégsem ezek, akkor te helyezed túl magasra a lécet és olyan nőknél próbálkozol csak akik egyszerűen jutnak nálad jobb pasikhoz.

2015. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A másik néggyel nem volt meg a kölcsönös szimpátia...

Az igaz, hogy párkapcsolat híján lefoglalom magam, de bármikor tudok időt szakítani.

2015. okt. 29. 20:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Valóban soknak tűnik az elfoglaltság. De küldj egy képet és mondhatok véleményt :)
2015. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én szeretnék képet,bár én 24 vagyok,de ha belefér, akkor várom.;)
2015. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél. Jöhet a kép, ha úgy gondolod. :) 26N
2015. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet.
2015. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miert nem jo egy 25 ev alatti no velemenye?
2015. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!