Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 évesen hol találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen hol találhatnék egy normális, hűséges nőt?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem keresek, hanem, hogy nem találok. Pedig szerintem nincsenek eget rengető elvárásaim.

Egy ideje egyedül vagyok, kellett egy kis idő, hogy kipihenjem az előző kapcsolatom, ami 5 évig tartott. Pár hónapja kezdtem el újra párt keresni, azt hittem, hogy könnyebb lesz.

A hónapok során próbálkoztam ismerkedni lányokkal, de különböző okok miatt sosem sikerült. Legtöbbször sikerült olyanokat leszólítanom, akiknek barátjuk volt. És tényleg volt, mert vagy megjelent mellettük hirtelen, vagy később láttam őket együtt. Volt olyan nő, aki nagyon megtetszett külsőre, a leszólításkor nagyon aranyosan viselkedett, de a következő randikon kiderült, hogy nem százas szegény, szinte bolond volt.

A legemlékezetesebb talán, mikor neten láttam meg egy lányt. Mivel nagyon megfogott, és nem tudtam sehogy sem elérni, ezért megkerestem személyesen. Fura mód örült neki, pedig késő este szólítottam le, egy kivilágítatlan buszmegállóban. :D Miután elmeséltem neki, hogy miért vártam rá, a 2. kérdése az volt, hogy milyen autóval jöttem. Ehhez hasonló szituáció történt nemrég, de akkor a fizetésem volt a kérdés. Ezek után elment a kedvem a kereséstől.

Nem plázacicák voltak, akiket megszólítottam, hanem kedvesnek tűnő, normális lányok. A szolidabb, visszafogottabb nőket kedvelem, akiknek nem a pénz a fontos, hanem hogy tényleg boldog kapcsolatban éljenek valakivel. Léteznek még ilyen nők egyáltalán? :)


29F



2015. okt. 25. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Naponta hány nőt szólítottál le? Nekem egy időben 3-4 volt a minimum.


Minél több lánnyal ismerkedsz, annál nagyobb lesz az esélyed a nőszerzősre.


(Egyébként megsúgom, ha jól csinálod a dolgokat, a csajok simán otthagyják miattad a pasijukat, ezt magam is tapasztaltam már...)

2015. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a típus, akinek olyan nő kell, aki kapcsolatban van. Én sem örülnék, ha valaki az én barátnőmet próbálná elvenni tőlem.

Nem napi szinten szólítottam le őket, hisz nem minden szembejövőt akarok megismerni, csak azt, aki megtetszik, aki szimpatikus. Nem tömegcikkek, hogy kiválasztok 4-5-öt közülük, aztán majd csak valamelyik eljön velem...

2015. okt. 25. 13:07
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az lenne a leggyorsabb módja a nőszerzősnek. Megismersz egy halom nőt, randizgatsz velük, aztán kiválasztod azt, amelyik a legjobb. De te tudod mit teszel.
2015. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#1


PUA-szagot érzek. És büdös...


Nem kell ez a "horgássz árammal" jellegű ismerkedős dolog senkinek.

2015. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pár év múlva hirtelen fel fog menni az értéked rengeteg nő szemében. A harmincas évei elején járó férfi cefetül sok nő szemében egy tökéleten apajelölt, ezek a nők jellemzően azok, akik a fiatal éveiket végigtombolták, egyik faszról a másikra vándoroltak, aztán amikor elkezdett elhalványulni a szépségük rájöttek, hogy már nem annyira kívánatosak, szóval fénysebességgel nekiállnak férfit keresni, aki majd hosszabb távon velük maradhat és, ha nem futnak ki a biológiai idejükből, akkor még gyereket is tudnak szülni. No offense, de ezekből a precedensekből származik a "kurväból lesz a legjobb feleség", hisz, akit világéletében csak megßasztak (amibe mellesleg önként ment bele), aztán eldobták, mint a taknyos zsebkendőt, na az fogja legjobban értékelni azt, aki nem csak megkúrni akarja, hanem egy életet is hajlandó leélni vele. A harmincas, egyedülálló férfiak ezért annyira népszerűek az ilyen nők között. Egy ilyen férfi már kiépített egy olyan egzisztenciális hátteret, ami vonzza azokat a nőket, akik több évnyi parizás után feleszméltek és 2 perc alatt akarnak valakit, akivel a kapcsolat nem csak 2 koktélig, meg egy gyors ßaszásig tart a vécében, hanem évtizedekben és gyerekekben mérhető ideig.
2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

13:14


Mi a bajod a PUA emberekkel? Talán azért büdös neked, mert a férfiak többségénél jóval nagyobb sikereket érnek el a csajozásban?


Egyébként megnyugtatlak: Nem kell PUA-nak lenni ehhez a mentalitáshoz, normális esetben a férfiak így gondolkodnak, ez öröklött tulajdonság.

2015. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi a halal az a pua?
2015. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"öröklött tulajdonság" meg egy ordas lópikulát. Erre rengeteg ellenpélda van ahol kemény férfiideál fatrnak minden fia kis búza vagy fordítva.


Amúgy a pua-val a legnagyobb problémák: tárgyiasító hozzáállás, "a nagyobb célért pusztítsunk el mindent és mindenkit" agresszív felfogás és végül egy olyan sivár lelkivilág amit jobb messzire kerülni.

2015. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hajjaj. Kicsit elszabadultak a dolgok ahogy nézem.

Hallottam már erről a PUA-ról, de elég szánalmasnak tartom személy szerint.

Nekem nem azzal van gondom, hogy hódítsak meg egy nőt, mert szerencsére van egy személyiségem, amit általában kedvelnek. Nekem az a gondom, hogy nem találok olyan lányt, aki nem a pénzre hajt, akinek nem az autó az első kérdése, aki egyedülálló lenne éppen, vagy akinek nem a telefonja nyomogatása a mindennapi tevékenysége, hanem a céljaink elérése közösen.

2015. okt. 25. 13:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Lényegében attól függ, hogy mennyire nézel ki jól. Én is elég sokat ismerkedem, de eddig még egy randi sem jött össze. A PUA dolgok meg csak azoknál működnek, akik jól néznek ki, amúgy nem! Tapasztalat.
2015. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!