Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nőtt meg az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nőtt meg az önbizalmam attól sem, hogy már voltak sikereim jó csajoknál?

Figyelt kérdés

Régen azt hittem, ha egyszer egy jó csaj smárolna velem, utána többet nem érezném magam rossz pasinak. Megtörtént, mégis maradtam a régi.

Utána azt hittem, ha lesz jó csaj barátnőm, akkor múlik majd el az önbizalomhiány. Ez is megvolt, amíg együtt voltunk, addig tényleg meg is nőtt az önbizalmam, aztán miután elhagyott, megint vissza 0-ra.

Miért nem tudom rendesen elhinni, hogy nem vagyok olyan rossz, mint amilyennek látom magam?


2015. okt. 31. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyen vagy.
2015. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2 jó csaj ilyen szempontból nem hoz nyarat. Nekem is volt, hogy a suli egyik legjobb csajával jártam, mert szerencsém volt és megtetszettem neki. Persze ő is kezdeményezett mert én nem mertem volna. Attól még, hogy néha napján szerencséje van az embernek még nem jön meg az önbizalma. Persze ez idővel változhat, mert pl. lehet idősebb korban már fontosabb lesz az anyagi biztonság, jó kereset mint a csinos pofi, és emiatt lehet máshogy alakulnak majd a dolgok.

25/F

2015. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem már a legapróbb sikerélmény is sokat tenne az önbizalmamért, de mivel alacsony vagyok és ocsmány ezért teljességgel kizárt, hogy valaha bármilyen csaj csókolózna velem.
2015. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!