Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély hogy egy csinos jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy egy csinos jó csaj találjak nagyon alacsony csúnya pasiként?

Figyelt kérdés
162 cm és 48 kg vagyok, eléggé beesett kopaszodó kesze-kusza fogak.. Sajnos ennek ellenére igényem nagyon magas és pénzem nincs. De ha egy jó bemutatkozó levelet írok, akkor előbb utóbb találhatok egy csinosabb jobb nőt? Mennyi idő kb? várni várok csak jó nőm legyen.
2015. okt. 31. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Társkeresőről, netről esélytelen. A vonzó emberek konkrétan ismerkedési célzattal csak azoknak adnak esélyt, akiket szintén vonzónak találnak. Ugyanezen okból a "csajozás" sem életképes módszer számodra.

A következő esélyeid vannak:

- sok pénzed lesz, és eltartasz egyet, persze valószínű nem fog szeretni, és meg fog csalni

- nagy szociális környezetet építesz ki, aktív életet élsz, és ha szerencséd van, talán melléd sodor az élet egy olyan nőt, amilyet szeretnél, és aki megszeret. Feltételezem, az előző csaj is kb. így lett.


Mindemellett, javaslom a kesze-kusza fogak rendbetételét, a kopaszodást pedig kopaszságra cserélni.

2015. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nyered meg a lottót,nem mész hajbeültetésre és fogszabályzót sem fogsz használni,bizony szüzen fogod feldobni a manuszt.Szerintem itt még a belső tualjdonságokkal is lehetnek bajok bőven,nem csak a kinézettel.
2016. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Totálisan esélytelen vagy!

Szerintem lehetetlen a te paramétereiddel.

Talán, ha a 90-es években járnánk, de ma már...

A külső majdnem minden a rondaság (pl. alacsonyság) meg a nagy semmi.


Nem tudom, hogy sikerült összeszedni azt a csajt, akit mondtál. Mert én is 162 centi vagyok, csak mellette ki vagyok rendesen gyúrva (kockás has, stb.), rendszeresen sportolok, eljárok sok helyre ahol csajok vannak, van egy mérnöki mesterdiplomám, és viszonylag elég jól is keresek. Ennek ellenére 28 évesen még soha nem volt barátnőm, pedig szinte csak rondákkal és igénytelenekkel próbálkoztam. Én is csak prostiknál jöhetek szóba, de még ők is válogathatnak.

2018. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!