Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy nagyon sokan párkapcsolatban vannak, amikor a nők állítólag nem jönnek össze átlagos pasival csak a legjobbakkal?

Figyelt kérdés
Itteni felhasználók mindig azt mondják, átlagos pasi nem akarjon átlagos nőtől kapcsolatot, mert szóba se állna vele, de gyakorlatban valahogy nem ezt látom......
2015. okt. 31. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Az itteni bőszen panaszkodó felhasználók nem átlagosak. Mélyen átlag alattiak, főleg fejben. De ha itt töltesz néhány napot, te is rájössz majd erre. Nem nehéz.
2015. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Az itteni felhasználók akik ezt mondják, általában nem néznek körül a világban, csak hasraütésszerűen gyártják az elméleteiket.
2015. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

A legjobb az elérhető legjobbat jelenti. Valószínűleg a kapcsolatban lévő férfiak nem azzal vannak kapcsolatban, akivel igazán szerettek volna, hanem akivel sikerült összejönni. Tehát igencsak lefelé kellett választani ahhoz, hogy működjön a dolog. De ez mindenkire igaz, a fiatal jóképű vizilabdázó is lefelé választ, meg a kövér nyugdíjas bácsi is, csak más az eredmény, de a logika ugyanaz.


Szóval kevés sajnálatra méltó kivételtől eltekintve mindenki lehet kapcsolatban, csak az itt panaszkodók a saját szintjüknél magasabb nőre vágynak, holott a nők joga a választás, és ők azok, akiknek ez a felfelé kapaszkodás működik is.

2015. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A Zokogó Testvériség véleményére nem kell adni. Annyi átlagon felüli nem létezik, hogy igazolja, amit ezek a tökfejek állítanak. :-)
2015. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
79%
Esetleg...lehetséges,hogy...netalántán,neadjisten...mert tévednek?
2015. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam írni, hogy vannak külsőre átlag alatti fiúknak is nőjük, valami megfogja őket, de aki csak teheti jóképű, "igazi"férfival áll össze, és a divat aki a pénzes palikra megy, ott is megfigyelhető, hogy jó nő, de 2 mázsás hájpaszli pasija van.
2015. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Átlagos férfiakkal is sok nő hajlandó összejönni. Persze az más kérdés, hogy ha találnak egy jobb képűt, szemrebbenés nélkül átpártolnak hozzá.
2015. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
A férfi akibe szerelmes vagyok, első látásra még csak jóképű sem volt. Sőt az volt az első reakcióm: Úristen mekkora paraszt.... aztán megismertem, megbíztam benne, találkozgattunk, bizseregtem ha kellett hanem és beleszerettem abba aki. Az ő csupasz lelke az ami gyönyörű és ettől válik a külseje is azzá.
2015. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8 Remélem, nem lett nagy bajod, amikor rád szakadt a plafon.
2015. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Örülök, hogy le kell cseszni embereket azért mert őszinték. Gratulálok. Ebből is látszik, hogy erről az oldalról egyre jobban tűnik el az intelligens népség.
2015. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!