Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan lány aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szereti ezeket az együtteseket? (indie rock)

Figyelt kérdés
The neighborhood, one Republic, Arctic monkeys, of monsters and men, black keys, twenty one pilots. The national . the weeknd. Imagine dragons.
2015. okt. 31. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül 3-4 van, amit szeretek. OneRepublic, Arctic monkeys, Of monsters and men, Imagine dragons. Nekik sem az összes számukat.
2015. nov. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kb ugyanazokat szeretem mint az első válaszoló,a crytal castles, alt-J pár száma is jó de inkább punk rockot hallgatok (basement, brand new, citizen), kicsit hasonlít az indiehez de más.
2015. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg ez lenne a társkeresési problémád?
2015. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amon amarth \,,/,
2015. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én ezek közül az AM-et m, illetve a Black Keys-t szeretem, amúgy meg a Pearl Jam, Soundgarden, Black Lips, Nirvana, Alice in Chains-t hallgatok. :)


17/L

2015. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!