Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan van ilyen nőjük? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ilyen nőjük? (lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Mostanában egyre több csinos lányt látok, rossz külsejű fiúk mellett. Múltkor például láttam kézenfogva sétálni egy huszonéves párt, a srác egészségtelenül el volt hízva (tehát nem mackós alkat), zsíros hosszú hajjal, itt-ott növő keszekusza borostával sima ruhákba, a nője pedig egy vékony, jó alakú, sportos szőke csinos lány volt, mint egy barbie baba. Persze biztos szeretik egymást meg lehet, hogy a srác egy nagyon intelligens ember, de hogyan jött össze vele? Az iskolában is van egy nagyszájú gyerek, a 170 centihez minimum 100 kilo, és minden lánnyal jóba van, mindegyik köszön neki, ölelgetik stb. első héttől kezdve, hogy a sulinkba jár. Ő ráadásul nem is okos. Tehát, hogy lehet, hogy rossz külsejű, esetleg buta emberek, olyan nőkkel mászkálnak, hogy bárki megirigyelhetné? Fiatal sportos csávókat, meg átlagos külsejű intelligens emberkék vannak csaj nélkül, egy nagyszájú, buta, dagi gyerek meg szinte válogathat. Hogy csinálják?

2015. nov. 2. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

én a múltkor láttam ilyen párt a tecskóban mondom ez meg hogy? furdalt a kíváncsiság mondom lekövetem őket.... hát ilyen autóhoz mentek oda bepakolni amit vettek


[link]


ennyit a nagy legendáról hogy biztos a srác lelkébe szeretett bele a top 10 nő....

2015. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%

#11

Ugyanilyen bmw-m van.:)

2015. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
nem értem egyesek hogy képesek egyáltalán létezni, olyan rosszindulatúak. :D
2015. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%
Hát figyelj, ha apádnak lenne egy milliókat zsebrekaszáló vállalkozása, lehetnél te egy 200 kilós kandisznó, megkarikázott orral, akkor is sz..nák a farkadat. :)
2015. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ez a két eset volt amit láttam. Ezt a kettőt csak azért írtam, hogy nagyjából elképzelhető legyen mire gondolok. Pénzről nem tudom mennyire lehet szó, mert többnyire sétálva, "randis helyeken" szoktam látni ilyen párokat, ettől függetlenül lehet, hogy pénzesek. Közhely ugyan de pl. Andy Vajna mellett sem tiszta szerelemből van a Tímea, bár a súlyán kívül Ő még egész igényesen néz ki. Persze lehet számítanak a belső értékek, de ha valakinek taszító a külseje akkor lehet akár milyen kedves, nem vonzódik hozzá senki -szerintem-.
2015. nov. 3. 00:05
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Én jól nézek ki és van pénzem is, de baromi szarul megy a csajozás, mivel egy introvertált, visszahúzódó, nyámnyila ,lusta, elkényeztetett fiú vagyok. Amúgy ezeknek a nagydumás csóró buta csúnya fiúkank sztem az lehet a titka, hogy rengeteg szép csajnál bepróbálkoznak, mondjuk hetente legalább 30-nál, és így a nagy számok törvénye alapján csak találnak egy olyat, aki pont vevő rájuk. Én kb. évente 2 lánynál próbálkozom be, így nem is csoda, h nincs barátnőm.
2015. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
A párkapcsolati siker egyrészt a fejlett szociális készségeken múlik, hogy mindig, mindenféle helyzetben tudnak kapcsolódni emberekkel. Másrészt a szerelmi önbizalmon, hogy tudják magukról, hogy beléjük lehet szeretni, szexisek és és jó szerelmi társak.
2015. nov. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jagen, a 2. példád tényleg nem párkapcsolat, iylesmi haveri köre pedig minden extrovertált embernek van.:)
2015. nov. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyszer ismertem egy nagyon jó csajt, még viszony is volt köztünk, de nem engem választott végül, hanem a varangy pasiját. Pedig nem tudott értelmes magyarázatot adni. Igaz, közös lakáshitel kötötte össze őket. De nem egy nagyra kell gondolni, csak ráépítettek a csaj szülei házára... Csak ugye a beteg anyuka volt a kezes vagy még mindig az. És nehogy belehaljon a kicsi lánya szakításába... Jobb is hogy egy ilyen hülyét "elveszítettem"!


De a kérdéssel alapvető gondok vannak. Nem a felszínes csajokat kell felszínesen keresni! Egy helyes, kedves, aranyos arcú lány nagy szívvel sokkal többet ér mint egy fullos szőke hp!

2015. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A nők képesek olyan dolgok miatt beleszeretni egy férfiba, amit mi nem tudunk hova tenni. Az a helyzet, hogy mi férfiak 90%-ban teljesen érthető dolgok miatt szeretünk bele egy nőbe: mert szép, kedves, bájos, stb.

De egy nő? Beleszerethet egy férfiba, mert az szerény, vagy beleszerethet, mert arrogáns. Beleszerethet, mert kedves hozzá, vagy azért, mert szutyokként bánik vele. Beleszerethet, mert biztonságban érzi magát mellette, és azért is, mert sosem érzi magát mellette biztonságban. Ne próbáld megérteni a női lelket.

2015. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!