Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társaságunkban vannak páran,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaságunkban vannak páran, akik csak akkor találkoznak velünk, régi haverokkal, ha nincs otthon a nőjük. Ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen..

Pedig én szivesen találkoznénk a barátjaival


de gondolom nem akarja be kerüljek a csapatba

2014. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én szinte bármikor el tudok járni, ugyanakkor megvan a bizalom is.

Nekem olyan érzésem van, mintha anyu elengedte volna őket.

Vagy én vagyok különc?

2014. márc. 21. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azért mert akkor tudnak igazán felszabadultan beszélgetni egymással mindenféle dologról és nem kell tekintettel lenni a barátnő érzékeny lelki világára, hogy nehogy olyat mondjon ami a nőnek rosszul esik.
2014. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőként mondom,hogy szerintem ez nem normális. Gondolom azért nem járnak el olyankor,mert nem akarnak otthon balhét. Pedig szerintem nem egészséges ennyire egymásba "gyógyulni",én mindig igényeltem a külön programokat is,így a páromat is küldtem,hogy nyugodtan menjen iszogatni,bulizni a haverjaival nélkülem is. Azért kellett küldeni,mert nem hitte el,hogy nem zavar :D Más kérdés,hogy ez fordítva nem működött,mert az exem általában balhézott,ha nélküle mentem el valahova... Pedig kettőnk közül ő volt az,akiben kevésbé lehetett megbízni,dehát nyilván magából indult ki :)

23/L

2014. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ők olyan típusok, hogy nincs igazán szükségük a haverokra, jobban szeretnek otthon lenni a párjukkal, de ha nincs párjuk és unatkoznak otthon, időtöltésnek megfelel a haverokkal lógni.

Nem vagyunk egyformák. Az én párom sem jár el külön haverokkal, meg én sem és egyáltalán nem hiányzik. Pedig egyikünk sem tiltja a másikat.


Azért itt most különbséget tennék a haverok, meg az egy-két igazi jó barát közt, mert ők a mai napig barátok maradtak és tartjuk a kapcsolatot, találkozgatunk, beszélgetünk rendszeresen velük.

2014. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!