Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogabb az életük azoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogabb az életük azoknak, akiknek van barátjuk/nőjük, mint akiknek nincs?

Figyelt kérdés

Haverjaim folyton irigykednek mindenkire, akinek van barátnője. És folyton sírnak, hogy bezzeg nekik nincs.

És, de jó lehet neki.


Érdemes rájuk irigykedni?

Boldogabb azoknak az élete, akinek van kapcsolata?



2013. júl. 18. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
erre nincsen meghatározott igen, vagy nem... én amikor egyedül voltam, szintén nőt akartam... mára már nős vagyok, szerintem boldogabb vagyok, de amik nőtlen koromban okoztak örömet, azokról majdnem teljesen le kellett mondanom... pár éve volt szerencsém kipróbálni ismét a nőtlen életet, mivel másik országba utaztam egy évre... igaziból visszajöttek a régi dolgok... jó volt megint egyedülállónak lenni, de azért hiányzott a házas élet.
2013. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
akinek nincs, az boldogabb
2013. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szar egyedül.

De egy rossz, hazug kapcsolat, aminek minden percét végig stresszeli az ember... Annál jobb az egyedüllét is.

2013. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő "állapotnak" megvan a pró és kontra érvei.

Ha van valakid akkro jó mert áltlaában akkro szeretkezhetsz ha akarsz és lehet vele felvágni meg van kivel beszélni, meg eljárni ide oda.


De ha nincs az is jó, mert szabadon nézheted a nőket nem kell semmiért magyarázkodni és nem érzed azt, hogy korlátotlak a lehetőségeid.


Én azt mondom hogy azoknak és csak azoknak sz*r az egyedüllét akik a párkapcsoalttól érzik csak "valakinek" magukat, mert nekik ez az etalon.

2013. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha jó az a kapcsolat, ha valóban szerelmesek egymásba. Különben rosszabb, mint egyedül. Legalábbis szerintem nincs rosszabb, mint kapcsolatban magányosnak lenni... Ha egyedül vagy, legalább ott a szabad lehetőség, hogy ismerkedj, ha úgy adódik.
2013. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első egykét évben. Mostmár nem bagyok benne biztos
2013. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
nekem 7 éve csak szexkapcsolataim vannak, maximum 2-3 alkalommal ugyanazzal az emberrel, és boldog vagyok egyedül. ha belegondolok abba, hogy kapcsolatban legyek, felfordul a gyomrom.
2013. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Önmagában egy kapcsolat nem feltétlen jelent boldogságot. Ahhoz olyan személy is kell. Egy társ.


Most idézném magam egy másik (de hasonló) téma alól:


"Miért nem gondolnak bele abba, hogy a párkapcsolat nem feltétlenül jobb a magánynál. Egy párkapcsolat valamilyen szinten a szabadság megcsorbulása. Ez csúnya szó, de gondoljatok bele: időt kell tölteni a másikkal, törődni kell a másik érzéseivel... Valamilyen szinten felelősséggel tartozunk a másikért. Ez egy olyan emberrel jó, akivel az idő és a törődés nem minősül áldozatnak, mert szeretünk vele lenni, érdekel minket, jó együtt stb. Szóval szerintem aki úgy jön össze valakivel, hogy azt rondának tartja, vagy őt tartják rondának, de gondolja legalább valaki elfogadja, az csak a saját és "párja" idejét rabolja. Elveszik egymástól az esélyt, hogy ráakadjanak egy olyan személyre, aki tényleg értékelné őket."

2013. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A boldogság qrvára nem párkapcsolat függvénye...


Nekem mint örök szingliként sz'tem ezerszer nyugodtabb és boldogabb az életem, mintha minden nap ugyanazt a nőt kéne elviselnem. Szóval abszolót fszság rájuk irigykedni.

2013. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Létezik szerintem rossz párkapcsolat is, amikor ezt nem akarják beismerni, elengedni egymást, hogy olyannal legyenek, akivel sokkal jobb lenni, már megszokták egymást, és csak félnek, hogy egyedül lennének. Van, aki egyedül boldogabb, mert az picit ilyen "szabadabb érzés". Szóval egyedül jobb, mint egy rossz kapcsolatban; lehet, hogy pl valaki megnyugszik, ha szakítanak, mert akkor nem kell már hozzá igazodnia, és nem lesznek ilyen feszültségek, nem fog---párjával akkor már biztos nem--- veszekedni. Persze jó, nagyonis, hogyha valaki megtalálja a másik felét úgymond, mintha egyedül lenne. Szóval jó párkapcsolat, talán az a legkirályabb!!:D:):)
2013. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!