Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi erről a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek, tapasztalatotok? 22L

Figyelt kérdés

Rátok hajt egy férfi/nő, legalábbis konkrétan kimutatja a vonzalmát, de van kapcsolata. Számotokra az illető nagyon vonzó és annak tudatában, hogy ez kölcsönös, elég pocsék helyzet.


Ilyenkor jön az erkölcsi rész: Gerinctelen, nem helyes, gusztustalan ilyenbe belemenni.


Haszoni rész: Én miért foglalkozzak azzal, hogy párja van, mikor őt magát se annyira érdekli? Miért hagyjam, hogy 'vesszen', mikor az enyém is lehet? Akit vinni lehet, azt vigyék. Normális kapcsolatban élőt nem lehet "ellopni".


2015. nov. 4. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hiába szeretnék már rettentően barátnőt, de ha egy ilyen csaj közeledne hozzám, nem kérdés hogy semmi esélye nem lenne. Én normális kapcsolatot szeretnék. 21/F
2015. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmagyaráztad ezt magadnak, és szerintem igazad van. 22/F
2015. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm félti a párját. Ha mwllette van buli/esküvő/bármi és vált két szó egy ellenkező nemű emberrel/ismerőssel, akkor egyesek úgy néznek a szóban forgó emberre/ismerősre, mint a véres rongyra, görcsösen féltik. Szerintem aki szereti a párját, akár rá is mászhatnak, ledobja a fenébe az illetőt. Ha meg nem, mit veszített? Azért nem kár.
2015. nov. 4. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azert nem kezdenek ilyen emberrel kapcsolatot, mert alapbol nem tiszta lappal indul.

Valamint ha mostani parjaval megteszi, akkor nagy esellyel velem is ezt fogja tenni.

En nem csak magam akarok gerinces lenni ezt elvarom a paromtol is.

Gondolom korbeirtam a dolgot elegge.

2015. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik oldal: Ha van egy párom akit szeretek, akkor nem kezdek mással.


Másik oldal: Ha szingli vagyok, és megtetszik valaki, akiről kiderül, hogy kapcsolata van: akkor hagyom a fenébe.

Egyrészt azért, mert nekem nem kell olyan aki épp másé, épp más "használja", nem fogok osztozkodni.

Másrészt pedig milyen ember lehet az olyan, aki leszarja hogy van egy párja aki szereti, bízik benne? Én lennék a következő akit ugyan úgy megcsalna, ahogy a jelenlegi párját velem tenné, ha belemennék.


Miért foglalkozz vele, hogy neki párja van? Talán mert van (lennie kellene) benned tartásnak, hogy nem kezdesz kapcsolatban lévő emberrel. Ne te legyél a harmadik. Nagyon undorító dolog. Ha a tiéd is lesz, ő ilyen, megcsaló fajta. Téged is meg fog csalni idővel. Neked tényleg egy ilyen ember kell?


Kb ennyi.

2015. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy én is szeretem a legnagyobb rendet az életemben és hosszú, komoly kapcsolatokra vágyom, velem is megesett már kétszer, hogy a szeretője voltam kapcsolatban élő lányoknak. Lehet magyarázkodni, de arra nincs mentség, hogy ebben a helyzetben tiszteletlen vagy a szeretőd párjával. Ha ezért vállalod a felelősséget és magadban is el tudod ezt rendezni, akkor talán nincs is ezzel baj. Senki másnak nincs joga ahhoz, hogy ezért téged elítéljen.


Ez volt az egyéni véleményem. Persze ez most úgy hangzott, mintha a felelősségvállalás olyan könnyű lenne... :) Szóval egyetértünk, pocsék helyzet.


23/F

2015. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sose hajtott még rám egy nő sem de ha mégis olyannak tetszenék akinek van barátja akkor nem küldeném el.

Ha kellek neki akkor úgyis szakít a barátjával.

2015. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondtam már ki nagyon fájó nemet... "nem, van barátnőd".

Én nem megyek bele, mert senkinek egy percig sem szeretnék a 2. lenni, mert annál jobbat bármikor fogok keríteni.

2015. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem egy ilyenbe belecsúsztam már, ahol a kapcsolatban lévő lányok rám jöttek, mint koldusra az éhinség.

Elmesélek neked egy sztorit: annyira örültem végre egy normális csaj, érzelmek minden, hopp 1 bibi palija van ráadásul 3 éve...azt mondta nem számít, velem képzeli el a dolgokat, a paliját nem dobta ki velem csalta, de nem hagyta ott. Egy normális lány is a képben volt, kedves, aranyos, okos azt mondta nekem, ha velem megcsalja a barátját a csaj, akkor engem nem lesz majd képes idővel?

Kinevettem...kár volt, mikor csúnya vége lett a sztorinak próbáltam kapcsolatot teremteni a normális, kedves, aranyos lánnyal is elhajtott a francba. Azóta is bánom, hogy nem hallgattam rá és nem vele jöttem össze.

2015. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt kitolás ez a párjával.

Másrészt, ha a jelenlegi párjával ezt csinálja, lehet, veled is ezt fogja.

Harmadrészt: Ha kettőtök között alakul is valami, szakítani fog a párjával? Nem biztos.


Nekem volt hasonló helyzetem. Egy lánnyal alakultunk,neki volt egy rosszul működő kapcsolata. Én ezért sem mentem bele komolyabb dolgokba, pl. együtt alvás. Aztán én lettem a "prűd", aki sokat vár a szexszel meg mindennel.


Nem éri meg.

2015. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!