Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok erről a PUA módszerröl?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
lol? :D
2012. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utolsó attól hogy te nem tudod miaz ne lolozz...

Amugy jobban visszairnak a nok ha pua technikákat vetsz be ;)

2012. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnám, hogy mi az, épp ezért loloztam :D
2012. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem ezt a Pua hülyeséget, de most megnéztem az oldalt, és ezt találtam:


"A csajozó művészek nem szólítanak le nőket. Ők úgy lépnek fel, mintha egy csodás véletlen sodorta volna őket a nők útjába. A sors rendelte így. Például leejtünk valamit pont a nő lába elé. Ő felemeli, mert jólnevelt kislány."


Ez már önmagában is egy oltári nagy baromság. :D

2012. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

oké ez baromság valamilyen szinten, de ha a szavak embere vagy,(sok jó példa van az oldalon milyen szavak) akkor felkeltheted a csaj érdeklődését.

Most szerinted egy jó duma a jobb, vagy egy áfcs módszer ami az hogy: Szia sanyi vagyok rendes kedves srác, megismernélek.


Na ugye hogy nem az utóbbi? :D

2012. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy még tréninget is rendeznek, na az is azért annyit nem ér, de sok áfcs aki képtelen megszólítani egy csajt, elmegy oda. Valami 40rugó körül van pár napos tréning, múltkor olvastam épp. Van még valami dvd csomagjuk is, na az is 20papír, de fogadjunk vannak elvetemültek, akik nem sajnálják rá? :)
2012. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

40? Láttam én már 100-ért is háromnaposat.

Mivel minden ember egyedi, ezért nincs 100%-os siker. Attól még, hogy eldarálnak pár sablonos baromságot, nem fogsz automatikusan baszógéppé válni.

2012. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha én a tudománynak szentelem az életem, akkor áfcs vagyok? :D
2012. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!