Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt nagyon elrontottam, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam, ilyen nőt soha nem fogok már találni?

Figyelt kérdés

Nagyon elhanyagoltam a párom, nem törődtem vele, el voltam a kis számítógépemmel, nem beszélgettem vele, nem vittem programokra stb. És ezért elhagyott.

Eléggé vékony csinos nő volt, nagyon okos kedves és ami számomra hihetetlen volt, hogy baromi elfogadó volt velem szemben. Minden hibámat főleg a külsőségeket teljesen elfogadta. Nem zavarta hogy el vagyok hízva, nem zavarta, hogy nagyon csúnyák rosszak a fogaim, nem zavarta hogy nincs pénzem, nem zavarta hogy nem vagyok helyes, szinte mindent elfogadott velem kapcsolatban én meg teljesen elhanyagoltam és ezért vége lett. Ilyen szerencsém többet nem lesz?


2015. nov. 5. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem lesz.
2015. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy miben hibáztál, akkor azokon érdemes változtatni. A kapcsolatokon bizony dolgozni kell, ez van...
2015. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magadat is elhanyagolod, akkor őt is.

A fogakat érdemes megcsináltatni.

2015. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Néma volt a csajt? Vagy külföldi és nem beszélt magyarul? Vagy miért nem tette szóvá, hogy legalább fele annyi figyelmet fordíts rá, mint magadra? Még a kutyák is nyüszíteni kezdenek, ha elhanyagolják őket, hogy éreztessék a gazdájukkal a problémájukat, szóval gratulálok mindkettőtöknek, neki azért, mert annyira se volt képes, mint egy a saját farkát kergető állat, neked meg ahhoz, hogy hagytál elúszni egy olyan nőt, aki előtt a mai lányok nagy része fejet hajthatna.

Mellesleg simán lehet még ilyen csajod, nem minden nő egy felszínes, manipulatív bitch, ha méltóztatsz némi időt rászánni a keresésre, akkor tudsz hozzá hasonlót találni, bár ha összejön, akkor javaslom, hogy ne bútorként kezeld, hanem emberként.

2015. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elrontottad és nem valószínű hogy fogsz még 1 ilyet találni. De legalább jó lecke volt, hogy ne kövesd el újra ugyanazokat a hibákat. Mostmár kezdj valamit magaddal.
2015. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg inkabb azert hagyott el mert mar kavart valaki massal
2015. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőni.
2015. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Meddig voltál együtt vele?

Egyébként szerintem sosem késő. Ha tényleg hiányzik, szereted, küzdj érte. Ha ő is szeretett, akkor a minimum, hogy átgondolja. A

2015. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

na lemaradt a vége :)

szóval: ha azt mondja átgondolja, próbáld meggyőzni, hogy ha legalább ő ott van, hagyod a gépet, éreztesd vele, hogy különleges, hogy tiszteled és megbecsülöd. Egy NŐNEK ezek kellenek és nem a pénzed.

2015. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8. Két évig voltam vele.
2015. nov. 5. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!