Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják magukra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják magukra az itteni átlagos külsővel rendelkező fiúk hogy rondák? Miért van az itteni fiúknak ekkora önértékelési zavara?

Figyelt kérdés

Sok fiú picsog itt milyen ronda!!

Ezektől a fiúkról megpróbáltam kérni képet. 8 képet kaptam ilyen fiúiktól. Hát egyikem volt ronda, sőt van amelyik egész helyes volt, a többi meg teljesen átlagos!! egyiknek sem volt bőrhibája, nem volt torz az arca, nem volt idétlenül kopasz, nem volt kinövése stb. Ennyire nincs önértékelésük? Egyáltalán tudják mi az hogy ronda??

Ti is észrevettétek ezt az önértékelési zavart?


2015. nov. 5. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A külső visszajelzésekből erre következtetnek.. Innen tudom én is h szarul nézek ki.. Annnyi h engem ez nem zavarXD
2015. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
A média sajnos nagyon feltolta a csajok igényszintjét. A régi átlagos a mai ronda. A régi kintűnő a mai "hát okés, ez még helyes is". A régi fantázia a mai tökéletes. A régi ronda mai "verjükagyon!"
2015. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor szerintem túlságosan beleélik magukat egy-egy ismerkedésbe, és néhány kedves szó után már azzal áltatják magukat, hogy összejöhetnek a kiszemelt lánnyal. Aztán hogyha elutasítják őket, akkor azt a konzekvenciát vonják le, hogy a személyiségemet bírja, de nem akar velem összejönni, tehát ronda vagyok.
2015. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

#3


É 95%-ban még igaz is. VAGY a csajok hazudnak. hmm-hmm na melyik? :D

2015. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg a média agymosása is benne van a dologban...
2015. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert az elutasítást a külsejüknek tudják be, azt tudják értelmezni, meg az olyan tényező, amivel nem lehet érdemben mit kezdeni. Ha én egy férfit elutasítok, akkor azt vagy tőle független okból teszem (pl. van barátom, nem ismerkedem utcán), vagy mert az illető személyisége, kisugárzása nem fog meg. De az önértékelési zavarosok ezt nem tudják értelmezni. Az elutasításra keresnek egy egyszerű, egységes magyarázatot,az nem zavarja őket, hoy minden nő más, minden helyzet más... A külsőre mindent jól rá lehet fogni. Mert nehogymár a személyiségüket kelljen csiszolni... Nehogymár valamit tenni kelljen magukért! Mennyivel egyszerűbb elintézni azzal, hogy"ronda vagyok és a nők felszínesek". Kész, probléma letudva, hátra lehet dőlni és szidni a világot.
2015. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

#6


Na és akkor mi van, ha egy srácot mindenki szórakoztatónak tart, de mégis mindig koppan? Mi más magyarázata lehet ennek? Van haverom aki viccmester, minenki kedveli mégis mindig romokban a magánélete, mert ronda.


Vegyünk élő pélákat. Figyeld mennyi olyan ember aki amúgy thetséges, csak ronda.


Jáksó

Zámbó Árpi...

2015. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7. Jaksó és Zámbó Árpi nem ronda, csak a média rájuk húzta, de valójában teljesen átlagosak!!!
2015. nov. 5. 13:55
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Akkor kérlek fogalmaz meg ki a ronda. És kérlek ne torzszülötteket linkelj, vagy olyanokat akik súlyos betegéggel élnek.
2015. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pedig bizony az a ronda, aki torz vagy bőrhibája van, nincs orra, füle. Jáksónak is megvan minkét szeme füle stb, teljesen átlagos!!
2015. nov. 5. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!