Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják magukra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják magukra az itteni átlagos külsővel rendelkező fiúk hogy rondák? Miért van az itteni fiúknak ekkora önértékelési zavara?

Figyelt kérdés

Sok fiú picsog itt milyen ronda!!

Ezektől a fiúkról megpróbáltam kérni képet. 8 képet kaptam ilyen fiúiktól. Hát egyikem volt ronda, sőt van amelyik egész helyes volt, a többi meg teljesen átlagos!! egyiknek sem volt bőrhibája, nem volt torz az arca, nem volt idétlenül kopasz, nem volt kinövése stb. Ennyire nincs önértékelésük? Egyáltalán tudják mi az hogy ronda??

Ti is észrevettétek ezt az önértékelési zavart?


2015. nov. 5. 13:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

#10


Amire te gondolsz az a torzszülött.


A ronda az a Zámbó Árpi/Smuck Andor-féle vonulat.

2015. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
7: attól, hogy valaki szórakoztató, még nem járnék vele, sőt! Nem udvari bolondra vágyom, hanem határozott, céltudatos férfira.
2015. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

A nők alapvetően a férfiak szúk körét tartják csak kifejezetten vonzónak, tízből átlagosan 1-2, de a legjobb esetben is csak 3 főt, a maradékot pedig elkönyvelik un-attraktívnak. Na most, aki nem esik bele ebbe a kategóriába az minek másnak számít, mint rondának? Ebben a kontextusban csak fekete és fehér van, nincs olyan, hogy csak félig vonzódik valaki valakihez, ergo van szép és ronda, ezt az egyéni preferenciák határozzák meg. Az is közrejátszik a dologban, hogy egy átlagos férfit sokkal többször utasítanak vissza, mint egy nőt, a folytonos negatív tapasztalatok pedig nagyon hamar képesek hazavágni még egy aránylag magabiztos ember önértékelését is, az egy ordas nagy hazugság, hogy mindkét nem elutasítási rátája nagyjából megegyezik, a nagy fa$zt van ez így...

Ennyi a nagy was is das, az egyik oldalon ott van a női igények irrealitása, a másikon meg a férfiak lelkének (igen, tudom, hogy meglepő, de a férfiaknak is van ilyenjük) a folytonos eltaposása, ennek a kettőnek a kombinációja az, ami miatt a férfiak szignifikáns része rondának tekinti magát.

2015. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Nos, én monogám vagyok és hosszú távú (akár életre szóló) kapcsolatban gondolkodom, tehát a férfiaknak igencsak szűk köre kap tényleges lehetőséget, ha többférjűség lenne, akkor többnek tudnék esélyt adni. :-)
2015. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
# 13: ha CSAK külső alapján kellene válogatni, akkor valóban csak nagyon kevés férfit találnék vonzónak. Például egyszer kíváncsiságból figyeltem a metrón, hogy a szembejövő férfiak közül hányat tudnék elképzelni az ágyamban. Nagyjából 100-ból egy volt az arány. DE! Az ismerkedési helyzetekben nem CSAK a külsőt veszem figyelembe, hanem kismillió egyéb tényezőt is. Ennek alapján szintén nagyon kevés pasi esélyes, mert személyiségben igen magasak az elvárásaim, de simán kap olyan férfi is esélyt, akit első ránézésre, csak külső alapján nem találok vonzónak. Ha nem csak egy felszínes pillantás alapján kell ítélkeznem, akkor mondjuk 100-ból 30-40 férfit találok megismerésre érdemesnek. (Ez nem azt jelenti, hogy össze is jönnék velük, hanem hogy adok esélyt annak, hogy megismerjük egymást, és HA a személyiségünk is passzol, akkor és csak akkor lehet belőle több.) Szóval igen, tény, hogy kevés férfi létezik, aki "pont az esetem". De ha megismerek valakit, akkor olyanból is lehet pont az esetem, aki korábban nem volt az. És tudomásom szerint a nők többsége így működik.
2015. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Már bocs, de ha szerinted zámbó árpi nem ronda, akkor nagyon el van csúszva a skálád. Az, hogy ki szép, ki átlagos, és ki átlag alatti, egy Gauss görbe mentél oszlik el. Az emberek egy kisebb hányada nagyon szép, egy részük átlag feletti, zömük átlagos, és így le a rondáig. Aki kevésbé szép, mint az emberek 50%-a, az átlag alatti (Zámbó Árpi kevésbé szép, mint az emberek 90%-a).

Egyébként pedig a legtöbb embernek nem az a baja, hogy ronda, hanem hogy nem szexi, ami a párkeresésben teljesen ugyanazt eredményezi. Mindegy, hogy ocsmány vagy, vagy egyszerűen csak észrevehetetlenül hétköznapi, ugyanúgy nehezen tudsz érvényesülni.

2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15


Nem lenne egyszerűbb ennyit mondani hogy "legyen tökéletes és kész"?

2015. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem tarom magam helyesnek. Ha tükörbe nézek, nem tetszik amit látok.


24/F

2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Most mindegy hogy átlagosak vagyunk, vagy rondák.. A nőknek ugyis a jópasik kellenek.
2015. nov. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!