Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes egy alacsony fiúnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
163 cm, 22 éves F

2015. szept. 20. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
sehol! mert akkor azt írják a kedves nők hogy az nem férfias meg nem tudsz megvédeni! bocsi de nekem olyan pasi kell aki nálam magasabb! max latinamerikában ott aZ átlag magasság 140 -150 cm :D
2015. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
óvodában! Bár az meg törvénytelen, sok sikert öreg..
2015. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
nem ezen múlik. én 190 cm vagyok de levegőnek néznek.
2015. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próba-szerencse alapon ahol jólesik, meg ne szürkülj bele a tömegbe. Viszont legyen jó radarod arra, hogy észrevedd, kinél lehet nyert ügyed és kinél nem. Akárhányan kiabálnak hazugságot, van, akinek összejön. A barátaim, ismerőseim nem hatalmaztak fel rá, hogy osztogassam a fotóikat, úgyhogy kénytelenek vagytok vagy elhinni vagy nem.
2015. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Mória hegyeinek bányáiban.
2015. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Sehol. Aki alacsony, az sosem tudhatja meg, milyen az, ha egy lány szereti. Egy lány sem képes alacsony férfit szeretni: tapasztalat.
2015. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó választ egy depressziós férfi írta aki alacsony, és szerinte egy nőnek se jön be, pedig egy csomó alacsony és szép lány van. Élő példa én. 153 cm vagyok. Bárkorban nem hozzátok illek, azért gondoltam leírom. És senki ne vegye egoizmusnak h azt írtam szép és h én vagyok a példa. Átlagos vagyok, nem csúnya :)
2015. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki siránkozik, az nem is talál...
2015. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
7: Kicsit sem vagyok depressziós, a lelki világommal minden rendben. :) Amit leírtam egyszerű személyes tapasztalat, ezt fel is tüntettem. Hozzáteszem, rengeteg lánynál próbálkoztam már, és mindig ugyanaz a válasz fogadott. A kérdezőnek üzenem, hogy szerezzen élőben lánybarátokat, akik meg tudják mondani, mi a helyzet. Nekem megmondták. Aki olyan alacsony és olyan ocsmány, mint én, az sosem talál magának párt, ugyanis ezt egy lány sem képes tolerálni. Továbbá sok hasonló magasságú lánynál próbálkoztam, mint te, ezek közül volt pár, aki kerek perec megmondta, hogy a férfi 180-nál kezdődik.
2015. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!