Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sosem lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sosem lesz barátnőm csak azért mert alacsony, vézns és ronda vagyok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok sose volt még barátnőm. Akárhányszor, akárhol, akárhogy próbálkozom semmi. Szóban sem állnak velem, levegőnek néznek. Van amelyik kinevet a csúnyaságom miatt. Nagyon elegem van már pedig csak arra vágyom, hogy valakit szerethessek és valaki viszont szeressen.

De, hogy látom a nők elképzeléseit a párkereséssel kapcsolatban teljesen reménytelen az egész.



2015. aug. 2. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással tényleg nem lesz, de sajnos igazad van, ilyen testalkattal tényleg nagyon nehéz. Arcra is csúnya vagy? Milyen a természeted?
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Küldj képet én mondok véleményt :) 18l
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem azért nem lesz barátnőd, mert alacsony, vézna és ronda vagy, hanem azért, mert megállás nélkül ezen rinyálsz.
2015. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem lesz.
2015. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Testalkaton próbálj változtatni, de nem garantált a siker. Sőt. Én régebben az oldalon alacsony, dagadt, ocsmány srácként szerepeltem, ma már csak alacsony és ocsmány vagyok. De nem lett azóta sem még egy randim se.
2015. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Minek küldenék képet ?? Hogy leírd, hogy ronda és alacsony vagyok ? Nagy újdonság lenne
2015. aug. 2. 20:37
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
De igen lehet: ha nagyon gazdag vagy. A pénzre mindig jönnek a nők, szóval úgy simán szerezhetsz csajt.
2015. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok az, igaz nem is akarok, mert bár sok gondot megold, még többet okoz. Amúgy ronda vagyok, ott a kérdésben is. Konkrétan levegőnek néznek a nők, a legtöbb amit kapok tőlük az egy kis bunkózás és megvetés.
2015. aug. 2. 20:46
 9/20 anonim ***** válasza:

"hogy valakit szerethessek és valaki viszont szeressen. "

Na ez az, amit pénzért nem fogsz tudni megvenni, szóval a pénz egyáltalán nem lenne megoldás. Biztos rád tapadna 1-2 pénzéhes r*ibi, de hogy szeretni nem szeretne az fix, max a pénzedet szeretné ideig-óráig.

2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, azért h megmondjam esetleg min tudnál változtatni, hidd el nem lesz jobb ha nem teszel semmit csak itt siránkozol... Ha tudod magadról milyen vagy akkor változtass amin tudsz!!
2015. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!