Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon melyik nem képviselőire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon melyik nem képviselőire jellemzőbb manapság, hogy túlzóak az elvárásai?

Figyelt kérdés
Kérlek fejtsétek is ki a véleményeteket.

2015. aug. 20. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/176 anonim ***** válasza:
31%

Külsőleg a nőkre. Ők csak a tökéletes külsejű férfiakba tudnak beleszeretni.

Belsőleg a férfiakra. Nekünk normális nő kell, olyan viszont alig van.

2015. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/176 anonim ***** válasza:
31%

Nőkre,mert manapság ők választanak,és az elvárások az egekben vannak.


A férfiak szinte bárkivel összejönnek, ha az kedves velük és nem vállalhatatlanúl csúnya.

2015. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/176 anonim ***** válasza:
11%
Nem nemfüggő, hanem egyénfüggő. Minél jobban néz ki, műveltebb, becsületesebb, gazdagabb egy ember, annál kevésbé tudja kielégíteni őt egy kevésbé szép, erkölcstelenebb, lazább gondolkodású egyszerű ember, valamivel kompenzálnia kell a lemaradását egy ilyen személynek, hogy felérjen az előbbihez. Persze ezek képzelt dolgok, az hogy mennyire szép és okos valaki, az főképp a fejekben él, szubjektíven.
2015. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/176 anonim ***** válasza:
27%

Külsőre a férfiaknak, ezt tapasztaltam.

Belsőleg a nőknek.

Bár ez talán korosztályfüggő is, meg persze emberfüggő.

Én inkább a 30-as korosztályból ismerek sok embert.

2015. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/176 Blade Bone ***** válasza:
32%
Ismerek olyan lányokat akiknek nem számít a külső, meg egy-két srácot is, de a fiúktól nagyobb elvárásokat szoktam hallani. :D
2015. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/176 A kérdező kommentje:

Azt is hozzátehetnétek, hogy pontosan mit éreztek túlzónak?

pár példát pls.

2015. aug. 20. 14:38
 7/176 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a nők felé túlzás például, hogy vékony testalkat mellé nagy mellei legyenek, címlapmodell legyen vagy hogy szűz legyen (feltéve ha már nem kislány) vagy, pont ezzel szemben, vállalja az análszexet, ne fingjon, ne böfögjön soha, hogy azt érezze, hogy a férjét mindig minden körülmények között ki kelljen szolgálnia, teljesen alárendelődjön, egyedül végezzen házimunkát.
2015. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/176 A kérdező kommentje:

#7

Komolyan mondod, hogy kaptál nyílt elutasítást mellméretek miatt vagy hogy nem vagy címlapmodell-alkat?

Én ezt nehezen hiszem el. Nem gondolod, hogy ezeket inkább csak belemagyarázod az elutasításba, mert könnyebb így elfogadnod?

Esetleg a szüzességed vagy az análra való hajlandóságod hiánya valóban volt már válóok vagy csak úgy mondtad?

Volt, aki elmondta neked, hogy azért szakít veled, mert "böfögsz és fingasz"?

2015. aug. 20. 14:54
 9/176 anonim ***** válasza:
26%
Nem ez volt a kérdésed... A kérdés úgy szólt, hogy mi szerintem az, amit szerintem nem várhatnának el egy nőtöl a férfiak. Nem az, hogy mi az, amit minden második férfi elvár. Te is egy nőgyűlölő vagy? Ha tudom, nem is írok a kérdésed alá, mert veletek nem lehet emberségesen tárgyalni.
2015. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/176 anonim ***** válasza:
11%
#7 Ezt mind egyetlen férfi se várja el, legfeljebb azok, akik tökéletesen néznek ki, mert ők olyan nőt fognak maguknak, amilyet akarnak.
2015. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!