Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen nem késő változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen nem késő változni?

Figyelt kérdés

24 évesen nem késő változni?


Nemsokára töltöm a 24-et. Elhatároztam, hogy változtatni szeretnék az életemen, az emberi kapcsolatok, ill. barátnőszerzés tekintetében.

Már sokkal bátrabb vagyok mint eddig voltam, de még szeretnék fejlődni, és teljesen rendben lenni magammal, belül. Hogy végre ne egy búvalbélelt valakinek mutassam magam, hanem annak, ami valójában vagyok, egy közvetlen, vidám srácnak.

Késő már ez az elhatározás, vagy még nem?


2015. nov. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
SOHA nem késő, sőt! Az ember egész életében változik, fejlődik, ez így normális és természetes. Aki megreked az éppen aktuális szinten, főleg, ha problémásnak éli meg, akkor gond van.
2015. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SOHA nem késő változtatni
2015. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24 évesen még nem késő, 25 évesen már igen.
2015. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajrá Peti, sosem késő! ;)
2015. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok Peti. :D
2015. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy, nagyon fiatal a 25, ugorjál neki!
2015. dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, és nem érzem még magamon későnek :) hajrá!
2015. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nekem még soha nem volt barátnőm :\
2015. dec. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!