Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt mindenki, hogy engem zavar az, hogy leszarnak a csajok?

Figyelt kérdés
Nem akarok barátnőt. Viszont a rondaságom miatt sokan úgy gondolják, hogy akarok, csak nem jön össze és ezzel cukkolnak. Hiába mondom, hogy engem nem zavar ez a helyzet, csak hajtják a magukét. Mit csináljak, hogy elhiggyék nem akarok barátnőt?
2015. nov. 8. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Akarsz te csak mondod, hogy nem akarsz. Ezért tetted fel ezt a kérdést is.
2015. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok, az zavar, hogy mindenki azt hiszi akarok csak nem jön össze és luzer vagyok. Pedig nem is próbálkozok soha.
2015. nov. 8. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz, akkor ez miért kérdés itt?


De mondok valamit. Ha masztizol, akkor már kell a nő. Kivéve, ha aszexuális vagy. Esetleg, ha annyit masztiztál egyedül, hogy hozzászoktál ahhoz, hogy önmagadnak okozol örömet, és maga a nő már nem izgat fel. Van ilyen.

2015. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz teológiára, akkor talán elhiszik. :-)
2015. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az embereket általában zavarja, ha nem találnak párt, szóval gondolom ezért..
2015. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a férfinak az a dolga hogy találjon egy puncit. Vagy legalább sokat meg tömjön. Ha viszont egyik sem jőn össze akkor xart sem érsz az emberek szemében!(főleg a nőknél)
2015. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 könyörgöm ne bontsunk már le mindent nemekre... Szingli nők is ugyanúgy kapnak megjegyzéseket, mint a férfiak
2015. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég magányos életed lesz nő nélkül, akármennyire is mondod hogy egyedül vagy jó ahogy vagy
2015. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én se értem az ilyen embereket, nálam is hasonló a helyzet.

L

2015. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!