Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólíthatnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnám meg legközelebb?

Figyelt kérdés

Sok hasonló kérdést olvastam már, de használható választ nem kaptam rá, ezért igyekszem egyedivé tenni ezt a kérdést. Egyrészt, hogy ne töröljék, másrészt, hogy másnak is esetleg hasznos legyen :)


Ma a villamoson megláttam a legszebb lányt, akit szerintem az elmúlt néhány hónapban láttam. Alacsony, kerek arcú, egyenes-hosszú-sötét hajú, sötét szemű lány volt. Egyszerűen, visszafogottan öltözködött, telefon volt a kezében. Telefonált is, és kellemes hangja volt, nem affektált. Pont ugyanott szállt le, ahol én, és pont HÉV-vel ment, amivel én is - amiről szintén ugyanott szállt le. Itt már kezdtem kellemetlenül érezni magam, úgyhogy előrébb mentem, és elengedtem a tekintetemmel. Végig azon gondolkodtam, hogyan szólíthatnám meg, és végülis néhány dolog eszembe is jutott, de úgy gondoltam, egyik sem az igazi:


"Szia, te is *kerület*-i vagy?" - oké, erre azt mondja, hogy igen/nem. És utána?


"Szia, neked le van töltve véletlen a *...* alkalmazás?" - ez után már meg lehet kérdezni, hogy és milyen, stb., de utána?


Tegyük fel, "szerencsés" vagyok, és éppen leejt valamit. Én felveszem, rámosolygok, ő megköszöni. Volt is már ilyen, erre a szívesenen kívül mit lehet mondani?


"Bocsi, szerinted elérem a ..:..-es hévet?" - Ez elég nagy blődség, és ha egy kicsit is hajlama van a flegmulásra a lánynak, tuti, hogy leoltana valamivel. Akár zavarában is. Ráadásul ebből rájönne, hogy már figyeltem egyszer, és ez valljuk be, ijesztő...


És akkor jöjjenek a válaszok, amit nem szeretnék kapni! :D


"A körülményekhez alakítsd, improvizálj valamit!" - leírtam a körülményeket, egy teljesen átlagos villamos-hév utazás. Se áramszünet, se vihar, se baleset, se armageddon. Ha ezt írnád, inkább linkelj be egy rántott csirkét, az hasznosabb.


"Hívd el egy italra, légy tökös, határozott, férfias!" - ha eddig nem jöttél rá, én inkább indirekt módon szeretném kezdeményezni az ismerkedést, és abból kialakítani valamit. Ettől függetlenül tökös vagyok, és férfias, az élet többi területén határozott.


"A nők úgyis a luxus BMW-sekre buknak!" - haver, nem véletlen járok hévvel, és szerintem a lány se.


"Mindegy mit mondasz, csak jól nézz ki! Ha alfahím/vezér/bunkó vagy akkor biztos sikerül!" - nem, alacsony vagyok, és szeplős. De egy próbát megér. Ha más nem jut eszedbe, és mindenképp írni szeretnél valamit, a rántott húst ajánlom itt is.


Várom a kreatív ötleteket! :)


21/F


2015. nov. 9. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A helyzet nem csak a külső körülményeken múlik. Én múltkor hátizsákkal mentem valahonnan és egy pasi megkérdezte, Szigeten voltam-e. Mondtam, hogy túráztam, ebből kialakult beszélgetés. Utána mondjuk megkérdezte, hogy van-e párom van. De ez egy olyan szitu volt, amit nem éreztem kínosnak, pedig én utálom, ha leszólítanak.
2015. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez valóban jó, de sajnos nála csak egy egyszerű női táska volt. Viszont ez azért is hasznos, mert így a srácnak sem volt kellemetlen, hiába utasítottad el. :)
2015. nov. 9. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Márpedig az élet egy nagy improovizáció.

2015. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ehhem... Kicsit bele vagyok most bolondulva egy sorozatba (Once Upon a Time) és abba volt egy jelent. Ugy ismerkedett meg a lany a sráccal, hogy a lány nekiment a srácnak. Közben a csajszi leöntötte magát kávéval. A srác odadta neki a sálját és mondta neki, hogy megtarthatja, de ha nem lesz rá szüksége akkor fel is hívhatja és vissza tudja adni. Persze a lány felhívta.

Nem tudom ez hogy működne a való éltben. Viszont nekem ez egy álom jelent.


Ne haragudj, nem vagyok nagy történet mesélő. :D és lehet jobban jártam volna egy rántott hússal. :D

2015. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Bár nekemjönne a lány! Bármelyik dzsekimet megérné leönteni :D De most sajnos abból kell kiindulnunk, hogy ő csak egyszerűen utazik, és olyan vagyok neki, mint a többi ember. Nem feltétlenül a szemüveges, szeplős srác az ideálja, de nem is zárkózik el teljesen, de én mégsem mehetek neki :) Ezt helyettesíteném néhány szóval.

2015. nov. 9. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hol kell leszállni annál a megállónál, ahol egyébként is leszállnál,és ő is.

Azt fogja mondani, majd szól, ő is addig megy.

Aztán kérdezz meg egy közeli utcát,azon a környéken, ahol leszálltok, hogy hol van.

Én a helyedben kész történettel állnék elő, hogy pl:mondok egy hülyeséget,a Kovács Bisztróba megyek,mert ott a legjobb a kávé a kerületben.

Nézz körül, mi van arrafelé, hogy ki tudd találni, éppen hova tartasz.

Ebben így semmi feltünő nem lesz.

Aztán a további beszélgetés rajtad áll.

Hajrá ;)

2015. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van utca ügyben,épp abba az irányba tart ő is,és azt fogja mondani,menj vele,megmutatja.
2015. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a buktató az lehet, ha sikerül befűznöd és megkérdezi hol laksz, persze azon a környéken nyilván, azt hogyan magyarázod ki.
2015. nov. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy kihagyod az 1.lépést,sunyin intézd úgy, egy ajtónál szálljatok le, aztán kérdezel egy utca nevet, vigyorogva hozzáteheted, itt laksz a környéken, de fogalmad sincs hol van.

Lehet hülyének fogsz tűnni,ha nem szimpatikus, akkor úgy is mindegy

Lehetőleg egy kis eldugott utcácskát válassz.

2015. nov. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, van egy-két ilyen utca, ahová évek után sem tudom, hogy kell eljutni, mert el van dugva, pedig jól tájékozódom! Köszi, ezek jó ötletek :) És ha elmondja, de ő a másik irányba megy, akkor hogy kérdezzek rá pl.: a nevére, vagy valami elérhetőségére?
2015. nov. 10. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!