Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok?! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok?! Ti mit gondolnátok egy személyiségteszten alapuló, komoly kapolatról?

Figyelt kérdés

MBTI-Személyiségteszt

[link]


Túlzás lenne vagy jó ötlet?



2013. júl. 30. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolat tipikusan olyan dolog, ami nem fog számításokon alapulva működni; véleményem szerint spontánnak kell lennie. Mondjuk nem vagyok lány, bocsi.
2013. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy komolya párkapcsolat nem ilyesmin alapul. Érdekességnek jó, de erre nem lehet egy kapcsolatot alapozni.
2013. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig már az ismerkedés szakaszában döntő szerepet játszhat a másik személyisége, mindenki ilyenkor ismeri meg közelebbről a másikat. Másrészt pedig vannak elképzeléseink a "tökéletesről" és ez mindenkinél változó és egyénfüggő is hogy mi alapján dönt abban hogy összejönnek/szakítanak. Lényegében a párválasztásban a teszt abban lenne segítségre hogy azt feltárná kinek milyen az ideális partner.. Viszont senki sem lehet tökéletes, minden embernek vannak hibái amiket el kell tudni fogadni és nem rögtön elítélni emiatt a másikat sőt épp ezért kell csiszolni a partnert hogy megfelelő legyen. Tehát ki kell hozni egymásból az összhangot és a jót, amit persze nem mindig lehet..
2013. júl. 30. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
gáz, szóba se állnék az illetővel utána 22l
2013. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kapolat? Az a kalap és a pakolat keveréke?
2013. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Loúvadász! Észrem sem vettem, jól megnevettettél! :D
2013. júl. 30. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat az életben tesztelődik, nem papíron.

Csak egy (létező) példa: egy pár közül az egyik határozott, beszédes, központi egyéniség, racionális, reál érdeklődésű, érdeklik a műszaki dolgok, a számítástechnika, utál olvasni, nem érdeklik a művészetek, ateista.

A másik visszahúzódó, félénk, csendes, befelé forduló, túlérzékeny, humán beállítottságú, semmit nem konyít a műszaki dolgokhoz, nem is érdeklik, számítástechnikai analfabéta, imád olvasni, szereti a művészeteket, vallásos.

A legtöbben ha csak ez alapján ítélnének azt mondanák, nem illenek össze, mégis egy házaspárról van szó, akik évek óta töretlenül fülig szerelmesek egymásba és teljes egyetértésben élnek.


Érdekességképp azért ki lehet próbálni persze egy-két ilyen tesztet. Én biztos szívesen kitöltenék hasonlókat, ha kérné a párom. De én amúgy is szeretek eljátszadozni az ilyesmikkel. :)

2013. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! A szerelem legyőz mindent. Viszont a jóban benne van a rossz is, elég nehéz egy szakítás..
2013. júl. 30. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég tapasztalat van már mögöttem, úgyhogy biztosra mondhatom, semmivel sem lesz kevésbé esélyes egy szakítás, ha két ember egy személyiségteszt alapján összeillik. Sajnos ez nem fogja csökkenteni a kockázatot. :( Ráadásul a legtöbb nőt elijeszted vele, nem sokan szeretik, ha tesztelik, vagy ha egy darab papír (vagy itt pl. netes oldal) alapján alkotnak róla véleményt.

Ha nagyon kíváncsi vagy, hogy a kiszemelted, inkább játékos formában közelítsd meg, pl.: "nézd, milyen érdekes tesztet találtam, töltsük már ki, kíváncsi vagyok az eredményre". Tehát semmiképpen ne úgy, hogy ezen fog alapulni a kapcsolatotok. :D Meg nincs is értelme erre alapozni, ahhoz az ilyesmi túl felszínesen érinti az embert. De te tudod. :)

2013. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!