Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, valami ilyesmi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valami ilyesmi az ideálotok ugye?

Figyelt kérdés

Jóképű, izmos, nagyon okos, kedves, becsületes, hűséges és elég sokat keres (havi 1 milla) és 25 éves.


Mégsincs barátnője. Hogy lehet ez?

Én sejtem, de kíváncsi vagyok, hogy amit eddig leírtam az nálatok stimmel-e.

Az, hogy jóképű, az relatív persze mindenkinek más tetszik. Férfi szemmel nézve szerintem az.


2015. nov. 10. 02:22
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, kivételes esetben kezdek 25 évesekkel, 28-30 inkább. A sokmilla csak akkor fontos, ha túl öreg és csak tűvel tud egy 5 perces erekciót produkálni.
2015. nov. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem kell tű ne aggódj :)
2015. nov. 10. 02:58
 3/20 anonim ***** válasza:
Az izom egyáltalán nem az ideálom.
2015. nov. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Zárkózott?
2015. nov. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány éveseket kérdezel?
2015. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem mondanám hogy zárkózott, barátságos :)

Korban hozzá illőket kérdezem inkább de bárki válaszolhat.

2015. nov. 10. 10:53
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát, lássuk, én már nem az a korosztály vagyok, de azért vannak emlékeim.

Az mindig fontos volt, hogy számomra vonzó legyen külsőre is, de hogy ez megfelelt-e valaha is valami aktuális szépségideálnak, ezt nem tudnám megmondani, sose követtem igazán az aktuális trendeket, illetve az én ízlésem és a barátnőim ízlése nem igazán egyezik ilyen tekintetben.

Lehessen vele beszélgetni, legyünk azonos szinten nagyjából, én nem vagyok egy üresfejű liba, de okostojás sem, ha az én szintemen van okosság tekintetében, az jó (az nem baj, ha máshoz értünk, de valami átfedés azért legyen, hogy jól együtt tudjunk működni, és ki tudjuk egészíteni egymást tudod, mint a viccben, amikor Pistike dicsekszik, hogy az apukája és ő mindent tudnak a világon, és visszakérdeznek, amire azt mondja, hogy hát ezt az apukája tudja).

Kedves, becsületes, hűséges. - Ezek alap emberi értékek, de önmagában kevés. Az mindig fontos volt számomra, hogy ne legyen unalmas a másik, lehessen vele hülyülni, lehessen spontán dolgokat csinálni.

Jövedelem - mindenkinek jó, ha többől tud gazdálkodni, de ha az én szintemen van a jövedelme, az is megfelel. Eltartott nem lennék, azt én túl kiszolgáltatott helyzetnek érzem. Mikor még csak tanultam, nem néztem a jövedelmet, nem is tudtam, mennyiből lehet megélni, ezt a szüleim nagyon jól elrejtették előlünk, hogy ők hogyan gazdálkodnak, mennyi az annyi. Később, mikor én is dolgozni kezdtem és elkezdtem tervezgetni, hogy nekem mi mire lenne elég, akkor került jobban előtérbe ez a szempont, de csak a szükséges megélhetés miatt, hiszen nem az állam nyakán, szülők nyakán szeretnék élősködni, és ha mondjuk még babaprojekt is számításba jön, akkor az egyik fizetés egy része kiesik egy időre (még abban a legjobb esetben is, ha utána van hova visszamenni dolgozni). Nekem a minimum elvárásom az én jelenlegi fizetésem szintje vagy max. 30%-kal kevesebb, ezzel már nem nélkülözünk.

Életkor, hát, nálam pár évvel idősebbeket preferálom (eddigi statisztika minimum 1 maximum 6 évvel idősebb, mint én). Fiatalabbal nem kezdek, az a felállás nekem valahogy nem jön be. :-)

2015. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Mégsincs barátnője. Hogy lehet ez?" Ha ez a kérdés Rád vonatkozik, akkor túrj bele mélyen a személyiségedbe. Nem mindenkinek a pénz és a jóképűség a fontos. Nekem például az udvariasság és a no cigi alapkövetelmény. Az is, h ne legyen nyomulós.

Másik, hogy jár-e valahová, ahol felcsíphet lányokat? Utcán, moziban, kávézóban v bárhol, nem kell ahhoz szórakozóhely... Ha nem, itt van a bibi.

2015. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7-es köszi a választ.

Vannak benne érdekes dolgok :)


#8: Nem rám vonatkozik. Nagyon is jól ismerem az illetőt, az legjobb barátom. Itt nem is a pénz volt a lényeg, csak annyira, hogy ha kell akkor van. Természetesen udvarias és szerintem le is írtam a kérdésben, hogy nincs semmi káros szenvedélye. Tényleg azt mondanám, hogy közel tökéletes pasi. Abszolút nem nyomulós típus, ha van egy kedves lány akkor ő is kedvesen szól de lehet pont azzal rontja el a dolgokat hogy még csak meg sem hívja az illetőt semmire, mert "nem akar nyomulni". Vagy inkább nem akar többet csalódni.


Kezded kapisgálni kedves 8-as a lényeget.

Akkor elárulom a másik részét a dolognak ami elég fontos.

Külföldön dolgozik és 1,5-2 havonta jár haza néhány napra. Ott nem akar barátnőt, itthon szeretne egy kedves lányt, volt is barátnője de szakított vele a távolság miatt. Egyébként megoldható, ha a lánynak kedve van, bármikor meglátogassa, mert a repülőjegyet simán kifizeti neki viszont nem tud akármikor hazajönni. De van olyan része is az életének amikor hónapokig itthon van. Amikor pár napra hazajön, akkor velünk, a barátaival van. Megyünk erre-arra együtt de elég kevés ez a néhány nap. Amíg volt barátnője, inkább vele volt. Szóval szerintem inkább az lesz a baj, hogy nem létezik olyan lány aki ezt a fajta életmódot el tudna viselni. Erről beszélgettünk sokat de nem találtunk megoldást.

2015. nov. 10. 12:56
 10/20 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat necces dolog, vagy alkalmas rá valaki, vagy nem. Ismerek olyat, aki távkapcsolatban él, több ország választja el őket, és évek óta működik, évente 1-2 alkalommal találkoznak pár napra, a többi időre ott az internet. Ismerek olyan párt, akik kapcsolatuk elején éltek így más országban, munka miatt, ma már házasok, és van két gyerekük is. Meg persze vannak, akiknek nem működik. Őket sem lehet hibáztatni, ők nem úgy vannak összerakva. :-)
2015. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!