Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, valami ilyesmi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valami ilyesmi az ideálotok ugye?

Figyelt kérdés

Jóképű, izmos, nagyon okos, kedves, becsületes, hűséges és elég sokat keres (havi 1 milla) és 25 éves.


Mégsincs barátnője. Hogy lehet ez?

Én sejtem, de kíváncsi vagyok, hogy amit eddig leírtam az nálatok stimmel-e.

Az, hogy jóképű, az relatív persze mindenkinek más tetszik. Férfi szemmel nézve szerintem az.


2015. nov. 10. 02:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, feltettél egy kérdést, és arra válaszoltam. Ha tudod, h mi a helyzet a barátoddal, h mert nincsen barátnője, akkor miért kérdezed?

Én egy ilyen pasit simán bevállalnék azért, mert jómagam is tudom, milyen külföldön, hiszen én is éltem kint. Én úgy mentem ki mindkét alkalommal, h nem volt senkim, de ha lett volna, tudtam, h visszajövök X időn belül, és ezzel el lett volna rendezve az ügy. Szóval ha tudnám, h biztosan hazajön vlmikor, akkor nálam pl. lenne esélye (meg persze ha kicsit idősebb lenne... vagy ha választani lehet, én fiatalabb). :D

2015. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem magas a srácnak egy kicsit a mérce, az elvárások a lányok felé. Nem az van, hogy a tökéleteset keresi és nem találja, mivel nincs ilyen.
2015. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem magas a mérce. Miért szerinted az nagy elvárás, hogy legyen kedves az illető, lehessen vele beszélgetni valamiről a barátok közt-ön kívül is? Lehet, hogy a mai világban az ilyesmi nagy elvárás, de szerintem nem. Sajnos az ilyen plázacicák is inkább kiesnek a sorból.

Inkább a természetes lányok ha külsőről van szó :)


Igazából itt a legnagyobb elvárás (amit kis segítséggel sikerült is megfogalmazni) hogy a lány legyen erős és kitartó. Cserébe tényleg szinte mindent megkap, szeretetet, törődést, bármit amikor lehet, viszont erre néha neki is várni kell. Szóval igen, itt a távolság a legnagyobb gond. Az ifjú hercegnek voltak már barátnői akiket egytől egyik nagyon szeretett és rettentően fájt neki amikor szakítottak de a távolság miatt nem bírták a lányok. Aztán belefáradt úgy látom. Ha elmegyünk valahova már nem is próbálkozik. Sajnálom és próbálok segíteni neki valahogy. Csak tudnám hogyan :)

2015. nov. 10. 23:04
 14/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. El kell döntenie, h kint vagy itthon. Ennyi. Mert ha továbbra is kint marad, akkor ne Magyarországról keressen, hanem onnan vlkit.
2015. nov. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a gond, hogy nem ő dönti el. Ahova küldik, oda megy.
2015. nov. 11. 15:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Erre meg azt mondom, h nem akarásnak nyögés a vége. Vlmit lépnie kell. Akkor mondjuk ott kell hagynia a munkahelyet.
2015. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Persze, otthagyhatná a munkahelyét és elmehetne árufeltöltőnek 70 ezerért, viszont ott is majdnem ugyanennyit kell dolgozni csak az a különbség hogy akkor még albérletre sem futná de még benzinre se nagyon.


Tudjátok mi a baj a mai világgal? Hogy mindenki felszínes. Tisztelet a kivételnek... egy mély, érzelmekkel teli kapcsolat már nem igazán kell senkinek, főleg ha tenni kell érte. Sok lány azt képzeli, hogy nekik csak várni kell és tálcán kapják amit akarnak. Én is éltem távkapcsolatban, mindketten tettünk érte mert mindketten akartuk és nagyon szép közös emlékeink, élményeink vannak. Sajnos már vége, de az összes barátom valamilyen szintű távkapcsolatban él, mert itt ilyenek a körülmények.


Hidd el, hogy nem ezt csinálná ha lenne más lehetőség. De mivel ehhez ért, így ezt csinálja egyelőre. Természetesen nem ez az életcélja neki sem, de mivel most még viszonylag fiatal, valahogy próbálja megalapozni anyagilag is a jövőjét, hogy utána biztonságban élhessen a leendő családjával. Egy ház vagy lakás és a hozzá tartozó dolgok nem akadnak csak úgy minden fán manapság. Vannak szerencsések akiknek igen, de az átlag embernek keményen meg kell dolgozni érte. Ő most valami ilyesmit csinál. Volt már neki kapcsolata, de vége lett. Megértem, hogy ez nem könnyű így de én hiszek benne, hogy nem lehetetlen :) Főleg abban a tudatban, hogy nem marad ez így örökre.

2015. nov. 12. 00:00
 18/20 anonim ***** válasza:

Jó, akkor majd 30 évesen él magányosan! Nem kell visszapofázni, ha már kérdés tettél fel. Válaszoltunk rá, nem tetszik. Nem akarásnak nyögés a vége.

Ha olyan dolgot csinál, ami miatt kint ennyi pénzt keres nem hiszem, h itt csak árufeltöltőnek vennék fel.

2015. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ha te ilyen stílussal írsz akkor én is ilyennel fogok.


Nem vagy egy IQ bajnok. Próbáld meg értelmezni amit eddig írtam. Ez egy magyar munkahely, de innen küldik mindenfelé. Van amikor itthon van, van amikor külföldön. Ennyi. Nem ő választ hanem a főnökei.

2015. nov. 12. 16:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Attól még lehet mást keresni! Ez az egy munkahely van egész Magyarországon????
2015. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!