Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy elvileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elvileg mindenki normális párt keres, de gyakorlatban menekül, ha megkapja?

Figyelt kérdés
Szinte minden kapcsolatomban ez volt a helyzet. Az elején a srácok el voltak ájulva, hogy ilyen normális csaj, mint én vagyok, talán nincs is. Még senkit nem csaltam meg, nem iszok agyba-főbe, főleg addig nem, hogy ne tudjam, mit csinálok, és pluszban még külsőre is nagyon tetszettem nekik. Ezért is nem értem, hogy miért van az, hogy egy idő után elkezdtek olyan lányok felé kacsingtani, akik nekem szöges ellentéteim: isznak napi szinten, k.urválkodnak, nagyszájúak, túl magabiztosak stb. Én elhiszem, hogy az ilyen nők szexuálisan vonzóbbak lehetnek, és lehet én vagyok kevés, bár nem tudom, mit tegyek, mert ami szeretetem van, mindent odaadtam az eddigi barátaimnak. Figyelmes vagyok velük, minden gondjukat elmondhatják, masszázst adtam nekik meg ilyenek. Soha senkit nem csaltam meg, és nem is fogok, és ezt nagyon őszintén mondom, és betartom. Elvileg az emberek nagy része ilyen párra vágyik. Akkor miért van, hogy általában velem szakítottak, mert kiszerettek belőlem, túl sok voltam meg ilyen-olyan okokat mondtak, majd utánam összejöttek olyannal, aki jól átverte őket?
2015. nov. 11. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenkit az elérhetetlen vonz. a szomszéd fűje mindig zöldebb.
2015. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a férfiak ilyenek!

sajnálom....


Maradj ilyen lány,mint amilyet leírtál,

mert ez a jó lány!


Minden jót kívánok!

2015. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen lányt otthagynék, bár sajnos nem tapasztaltam még ezt a helyzetet.
2015. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál kihívás, túl biztonságban érezték magukat.
2015. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Hülyékkel kezdesz,ennyi. Nincs mit ezen ragozni,mint a nők 99%-a...
2015. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint fentebb írták, a biztonság, a kvázi vadászösztön, meg most már megkapott, jöjjön egy következő stb... sorolhatnám.

Nőkben is sok hasonló van, mértéktelen pia (esetleg drog, bár az ritka), megcsalás, kihasználás s sorolhatnám.

Örülj, hogy nem vagy olyan.

Maradj meg ilyen ritka kincsnek, mint amilyen vagy.

Idővel megtalálod, aki ezt megbecsüli, én is így vagyok ezzel.


26/F

2015. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a válasz ott van a soraidban, túl sok voltál.


Nem baj az, hogy ennyire jó vagy, nem kell átmenned r.ibancba, csak legyél kicsit lazább, önzőbb, függetlenebb. Túl sokat beleadsz, mert azt hiszed, ez egy életre fog szólni. Nem. A párkeresés folyamatában nem találjuk meg elsőre, másodikra, esetleg csak x+n.-ik kapcsolatban azt, akivel örökre. Neki már kijár ez a "mindent beleadok" stílus. Addig meg élj nyitottabban, kicsit önzőbben, lazábban.

2015. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!