Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék férfiakkal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék férfiakkal ismerkedni ha nem járok el itthonról? Üljek be kávézókba egyedül hátha leszólít valaki?

Figyelt kérdés
A netes ismerkedést próbáltam de eddig mindig rosszul sült el a randi, nem is szeretek képről dönteni hogy tetszik e az illető, mert nálam inkább a szikra számít, nincs ideálom.
2015. nov. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
El kell járni különböző helyekre, nem feltétlenül arra kel várni, hogy leszólítsanak. Akárki és akármi által lehet új embereket megismerni, akár köztük a leendő barátodat is.
2015. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok túl maradi, de a kávézóba főleg kávézni járnak az emberek. Nem kizárt, hogy ott találj valakit, de kicsi az esélye. Azt tudom tanácsolni, hogy járj el több helyre, ahol embereket lehet megismerni. De a hétköznapok során is légy nyitott és ha tetszik valaki, akkor ne felejts el jeleket adni! Ez fontos. Látszódjon rajtad, hogy jól elvagy egyedül is, de mégis nyitott vagy az ismerkedésre. Én legalábbis férfiként ezt próbáltam meg, egyedül jól érezni magam, és ha lehetőség adódik, kezdeményezek. De nem akarok görcsösen barátnőt.
2015. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bárhol. Mondjuk itt is. 22F, Debrecen
2015. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aperitif ***** válasza:

"Azt tudom tanácsolni, hogy járj el több helyre, ahol embereket lehet megismerni."


Ezekre a helyekre én is kíváncsi lennék.

Nekem, mivel én sem járok olyan helyekre, ahol leszólítanának férfiak, marad a net. Nem kép, hanem beszélgetés, levelezés alapján szoktam dönteni, és nem keseredek el akkor sem, ha öt randiból egy sem sikerül.

2015. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mik azok a helyek. Vidékiként kávézók és az olyan kocsmák vannak, amik már majdnem késdobálók, és csak az öreg, fogatlan iszapszemű alkeszok vannak ott. Én is szoktam kávézókba járni, de ott nem nagyon lehet ismerkedni. Ettől függetlenül próbálok ha akad vlki, aki nem párban érkezett.
2015. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pasiként sokat merengek ezen én is :) Nem sikerült olyan helyet találnom, ahol lehetne így kifejezetten ismerkedni. De ha valakinek eszébe jutna, ne tartsa magában:D
2015. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ideális társ megtalálása nagyban függ az egyén szociális érdeklődésétől, illetve minél több emberrel érintkezünk, annál nagyobb az esély...eléggé közhely ez, de akit nem érdekel semmi, nem jár el sehova....hát nem is tudom.
2015. nov. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aperitif ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű, mint ahogy az utolsó válaszoló írja. Inkább egy ördögi kör. Ha nem megyek sehová, nem lesz senkim, ha nincs senkim, nem szívesen megyek sehová. A róka beleharapott a saját farkába.

Egyébként nagyon sok minden érdekel. Például a hobbim. Sajnos, nagyon nőcis dolog, kizárt, hogy közben férfiakkal ismerkedjek. Sokat járok kirándulni. Barátokkal. Egyedül nyilván nem indulnék neki az erdőnek, hogy hátha szembe jön velem álmai hercege, szintén magányosan. Járok kiállításokra, egyedül. Egyedül szoktam hazajönni is. Koncertre vagy ismerőssel megyek, vagy sehogy. Moziba, színházba nem járok egyedül, magányosan itthon is tudok filmet nézni Ha társasággal megyek, esélytelen az ismerkedés. Egyébként sem hiszem, hogy ezek a legjobb helyek ismerkedésre, a magányos férfiak nem járna tömegesen színházba.

Most dobtam ki a 2015 évi bakancslistámat. Nosztalgiavonatozás, aeropark, oldtimer kiállítás, csillagnézés volt rajta.

Nem tudok úgy gondolni magamra, mint akit semmi nem érdekel, aki sehová nem jár el. Mennék én szívesen, ha volna kivel.

2015. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is, mint aperitif. Öt barátnőm van, ebből már mind "elkelt" vagy "el fog kelni" kategóriában van. Míg én a másod és a harmaddiplomámat csináltam (kötelező volt a munkahelyemen), addig ők ismerkedtek, családot alapítottak. Amíg nem volt gyerek a képben, még eljárogattak ide-oda, de mindnek más már az életcélja, legfeljebb háromhavonta összeülök velük egy kávéra, amit már szinte alig lehet egyeztetni. Mozi itt nincs, csak késdobálók meg kávézók. Szoktam járni úszni, sétálgatni egyedül, kifeküdni a közeli parkba, kávézókba is eljárok és éttermekbe is, nem zavar, ha egyedül vagyok. Pont ma néztem kicsiny belvárosunkat munkából hazafelé, két pasit láttam útközben, az egyik bele volt pistulva a telefonjába, a másik meg legalább 10 évvel volt fiatalabb nálam, biciklivel húzott el mellettem. A többiek mind családapák kisgyerekkel, fiatal középiskolás vagy általános iskolás fiúk és lányok voltak, illetve idős emberek. A kávézók teraszain tizenéves tanítványaim és barátaik ültek. Kirándulni én sem megyek egyedül, mert ki tudja, mi történik (bár az összes mesehercegnő ott találkozott a nagy Ő-vel :)), kiállítás itt nincs, rendezvény meg csak akkor, ha karácsony van vagy vlmi nagyobb közösséget érintő ember elhunyt vagy állami ünnep van.
2015. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!