Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön lévő 50 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön lévő 50 év körüli férfiak, hiába próbálkoznak 30 év alatti fiatal nőknél?

Figyelt kérdés
Most az ilyen átlagos 50 év körüli pasikra gondolok, akik pocakosak, ősz hajuk van stb. Vannak ilyen férfiak a társkeresőkön. Ha átlag fizetésük egzisztenciájuk van akkor nem lesznek nyerők 30 alatti nőknél. Szinte minden fiatal nőre ráírnak. Vajon hiába? Mit remélnek? Miért csinálják ezt?
2015. nov. 13. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én maradok a saját korosztályomnál. Nagyobb az esélye, hogy egy korombelivel együtt öregedünk meg. Nagy korkülönbségnél valószínűbb, hogy a fiatalabb fél korán egyedül marad. Senki nem lesz fiatalabb.
2015. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert undorítóak azért. Fúj. Rakná rendbe inkább a gazdaságot, amit a generációja elb-szott.
2015. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Agyukra ment a Vajna Timike meg társairól szóló cikkek műsorok :))) azt hiszik ha 1%nak bejött akkor majd tuti nekik is...de hiába van 1-2 kivétel a tendencia mégis az, hogy pár év van a párok egyes tagjai között. Csak az egojuk nem engedi ezt beismerni.
2015. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aperitif ***** válasza:

#9, volt némi irónia a válaszomban.

Az én tapasztalatom az, hogy hiába írom ki a reglapomon, hogy 50 feletti férfiakkal szeretnék ismerkedni, gyakrabban írnak rám 30 alatti fiúk. És akkor kérdezhetem én is a másik oldalról: "Szinte minden idősebb nőre ráírnak. Vajon hiába? Mit remélnek? Miért csinálják ezt?"

2015. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!