Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fura ez a Tinder és hasonlók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ez a Tinder és hasonlók. Van egy match-em, ráírok a lányra (persze valami normálisat), erre bontja a kapcsolatot. Ez mi lehet? Mind ezt csinálja. Tudtok rá valami magyarázatot?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfiban is van ilyen. Vannak, akik kíváncsiságból olyanokat is lájkolnak, aki nem jön be, csak tudni akarják, hogy őket ki jelöli vissza. Aztán ha valójában nem jön be az illető, akkor utána törli a kapcsolatot. Vagy véletlenül jelölt vissza, vagy nem tetszett, amit írtál, vagy közben jól alakult valaki mással és nem akar több vasat tartani a tűzben. Ezen kár agyalni, úgysem fogod megtudni, hogy adott esetben mi volt az ok.
2015. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"match"-egy gépnek soha nem lesz fogalma sem arról, hogy neked mi az ízlésed, mi alapján jön be egy lány összben, mi az a csodálatos kémia, amit beindít téged és a másikat is. Soha nem hittem ezekben a match-elésekben ...
2015. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Volt, h napokat beszélgettem egy lánnyal, majd letörölt a pïcsába.
2015. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
# 2: a Tinderen nem a gép állít párba, hanem a felhasználó választ, és abból lesz match, ha egymást választják. Tehát ebben az esetben nem állja meg a helyét az, amit írtál.
2015. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy véletlenül jelölt be, vagy meggondolta magát. Valamit azért visszaböföghetne, a másik oldalon egy ember van... Szomorú, hogy ennyire nem tisztelik egymást az emberek. Én próbáltam már százféle "nyitó szöveget" de egyre sem reagálnak. Lehet azt kéne: "dugunk?" Egyszer volt olyan, hogy egy lány írt rám, de akkor vettem észre, hogy a többi képén nagyon más, mint az elsőn...
2015. nov. 14. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

velem is volt már sok ilyen


kapok szuper like ot, adatlapján meg ki volt irva, hogy 180 centi. Irol neki, mondom nincs meg a centi, igy is lehet? Puff, kinyomott

2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog lehetséges, erre már rájöttem: ha én visszaírok valakinek, hogy bocs de nem, és utána törlöm, akkor már az üzenetemet sem látja többé, hiszen teljesen törlődöm a listájából. Szóval az is lehet, hogy írt valamit, csak a rendszer hiányossága miatt már nem láttad az üzenetét.
2015. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!