Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok már magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok már magamnak egy normális srácot? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mostanában csak a kihasználással találkoztam. Egyik srác 4 hónap után szó nélkül lelépett, és volt egy másik, az meg 1 hónap után bökte ki, hogy ő még nem akar komoly kapcsolatot, mert nem tette túl magát az exén. A 4 hónapos után nagyon megtörtem kb. 3 hónapig csak depresszióztam, meg sirtam stb...aztán megismerkedtem ezzel a másik sráccal, de ő is csak kihasznált. Barátnőm szerint, ez azért van mert túl korán "megadom" nekik amit akarnak. Már nagyon rosszul vagyok ezektől, úgy érzem soha senki nem fog igazából szeretni. Pár napja felkeresett egy srác az edzőteremből, hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, de szívesen összejárna velem szexelni. Na ettől még rosszabbul érzem magam, hogy mindenkinek csak arra kellek. Min kéne változtatni, hogy komolyan vegyenek végre ?

20-L


2015. nov. 15. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Hallgatnod kéne a barátnődre...

Jó eséllyel már "híred" van.

2015. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Gondolkozz, hogy miért ugyanazz a "típust" vonzod. Nem véletlen.
2015. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Válogasd meg jobban azokat akikkel kapcsolatot alakítasz ki. Erre nem lehet mást mondani.
2015. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd fel magadnak is a kérdést, hogy kit is keresel. A másik dolog pedig, hogy várj kicsit, amíg te sem érzed úgy, hogy túl vagy az előző párodon, addig ne is nagyon menj bele újjabb kapcsolatokba/kalandokba, mert meglátszik rajtad hogy ki vagy borulva, és így könnyen kihasználhatóvá válsz, könnyen eltudják csavarni a fejed úgy hogy állítják ezt meg azt.

Beszélgess emberekkel, akár csak chaten, vagy személyesen. 21/F

2015. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tarthatok neked egy ingyenes pszichológiai elemzest, ha gondolod.
2015. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
kérdésedben a válasz! Barátnőm szerint, ez azért van mert túl korán "megadom" nekik amit akarnak. ... no comment
2015. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valamiért áldozat típus vagy. SZakemberhez kéne fordulni, hogy hol gyökerezik ez, és mi előnyöd származhat belőle, ha mindig ezt vonzod be. Mert előnye van, csak nem tudni, mi. Valamiért tanulnod kell ebből.
2015. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A barátnődnek igaza van. Nem mondom azt, hogy feltétlenül kevésbé veszi minden pasi komolyan azt a csajt, aki hamar megadja magát, de azért többségünkre igaz a dolog. Arányait nézve nálam is kevesebb olyan lánnyal lett komoly kapcsolatom, aki könnyen kapható volt.
2015. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akad itt pár önjelölt tökéletes partner, biztos találsz valakit... :D
2015. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
B..szok én mindenre, KIJUTOTTUNK!!
2015. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!