Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak egy normális férfit?

Figyelt kérdés

Sziasztok itt a nyár és muszáj kiadnom magamból mert már nem bírom tovább. Kicsit besokaltam már, minden barátnőm boldog párkapcsolatban van csak nekem jut senki :((

Állítólag csinos és normális lány vagyok de valamiért képtelen vagyok egy rendes kapcsolatot találni. Egyetemre járok, vannak ott is rengetegen pasik, és most nyáron sem ülök otthon, de semmi. Félre értés ne essék megdugni sokan akarnak, de én ebből nem kérek. Szerelmes szeretnék lenni és szeretnék találni egy normális partnert akit szerethetek és aki viszont szeret. Nem vagyok nagyon bulizós de néha elmegyünk azért ideoda, de ott csak a részeg bunkók próbálkoznak. Ezen nem is csodálkozom ilyen helyekre párkapcsolatra alkalmas srácok ezek szerint nem járnak. Vannak hobbijaim, sőt munkám is, fiatal korom ellenére (19).


2015. júl. 19. 20:21
1 2
 1/17 Interferencia ***** válasza:
68%
Nem tudom.
2015. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Figyelem, PRIVI-CUNAMI RIADÓ!!!


3...


2...


1...

2015. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Túl nagyok az igényeid, vegyél visszább és lesz pasid.
2015. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy nagyok de ki tudja köszi az értelmes választ. Nem nagyon van férfiideálom, fogjon meg benne valami, legyen élete, legyenek céljai benne, ne legyen 40 éves... szerintem ezek nem túl nagy elvárások :P Az ilyen lyukvadászokat mondjuk ki nem állhatom.
2015. júl. 19. 20:29
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
Megjegyzem, hogy talán a megdugni akarók közül kellene választani. Azért mert valaki meg akar dugni, lehet normális ember, aki kapcsolatot is el tudna veled képzelni. :)
2015. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Most elmondom, hogy látom a másik oldalról. Ha bejön egy csaj azt nagyon el tudom kapni. Első randin is simán lefektetném. És igen azt hiszem rá is fáztam már erre tanulok belőle ígérem. De ez nem jelenti azt, hogy csak megdugni akarnám a csajt. Sőt. Talán nem kène azonna, lepattintani azt, akiről azt hiszed csak szexre kellesz neki.
2015. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Néhány éve volt egykét ilyen csalódásom azóta sokkal jobban megválogatom kivel meddig megyek el. Nagyon sok pasi a csillagot lehazudja az égről egy kis kalandért azt vettem észre. Ettől függetlenül lehet némi igazatok, abban amit írtok köszi.
2015. júl. 19. 20:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, talán nem veszed észre az átlagos, csendesebb srácokat, akik nem a társaság középpontjai, nem nagyszájúak, nem ökörségekkel hívják fel magukra a figyelmet. Vagy túl görcsösen keresed a másik feled, és a szerelembe akarsz szerelmes lenni. Egyébként sajnos sokszor a lányok sem vevők a normális közeledésre, én rengetegszer jártam már úgy, hogy tisztességesen elbeszélgettem valakivel, aztán elhívtam valahová, és vagy hazudott, hogy eljön, de aztán nyomtalanul eltűnt, vagy szimplán köddé vált, és még csak hazudni sem hazudott semmit. Pedig szerintem egy közös kávézással senki nem veszít semmit, és ez senkit nem kötelez semmire. Szerintem próbálj kicsit nyitni a kevésbé feltűnő fiúk felé, biztosan sokan lennének, akik normálisan szeretnének ismerkedni.
2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ilyen jellegű srácok nem nagyon szoktak felém közeledni, fiú barátom is csak egy ilyen van de neki van barátnője és bár imádom őt de mint havert, kapcsolatot nem tudnék vele elképzelni. Inkább olyan mint ha az öcsém volna.
2015. júl. 19. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor keresgélj tovább a nagyszájú magamutogatók között, valószínűleg ugyanolyan eredménye lesz, mint az eddigieknek. Amúgy attól, hogy valaki csendesebb, még lehet határozott és céltudatos, csak ugye ehhez meg kellene ismerni az illetőt, viszont legtöbbször kapásból kiszórják őket a nők, és mennek a népszerű pasik után, nehogy már lemaradjanak a többiek mögött.
2015. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!