Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti férfiként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti férfiként nem érdemes fizetnem társkeresőre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes de átlagos barátnőm volt már 3 hónapja lett vége. Már jó lenne egy átlagos lány. Azt mondták menjek társkeresőre mert ott sok aranyos lány van és megéri felmenni rá de sok embertől hallom hogy pénzt ne fizess mert sok a kamus lány és csak a pénzre mennek ezek az oldalak. Mit csináljak?
2015. nov. 7. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Átlag alatti férfiként még ingyenes társkeresőre sincs értelme regisztrálnod, mert nem fog visszaírni egy nő se.
2015. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Ne mond hülyeségeket köszi kép nélkül egy ingyenes oldalon ismertem meg szép exemet 2 éves kapcsolat volt, kérlek a te sikertelenségedet ne húzd rá a külsőre és más emberre.... Köszi
2015. nov. 7. 11:32
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Nem érdemes. Általába a csajok fennvannak több oldalon is, ezek közül meg nem mind fizetős.

26/f

2015. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ki kell próbálni!ha nem jön be,letörlöd magad ennyi.



ha erre nem adsz ki 1-2-3ezer forintot, akkor kávéra vagy egy mozis randira sem fizetnél?!

2015. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"ha erre nem adsz ki 1-2-3ezer forintot, akkor kávéra vagy egy mozis randira sem fizetnél?!" Erre nem is adok ki 1-2-3 ezret, voltam annak idején olyan hülye, hogy kiadtam, sok értelme nem volt, látatlanba, a bizonytalanért nem fogom egyik weboldal üzemeltetőnek sem tömni a zsebét, egy randin viszont fizetnék a csajnak egy kávét, vagy akármit, az teljesen más.
2015. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha az emberek végre felfognák, hogy nincs olyan, hogy átlagos, meg átlagon felüli, aluli, mindenki a maga nemében megismételhetetlen és egyszeri. Mégis mitől vagy te átlagos?
2015. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!