Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok ajánlani valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani valami jó társkereső oldalt?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és bár volt már rövidebb távú kapcsolatom még nem találtam meg az igazit akibe igazán szerelmes lettem volna és el tudtam volna képzelni vele az életem. Már nem tudom hol kereshetnék, bulizni nem járok és kissé zárkózott is vagyok. Ezért gondoltam, hogy kipróbálnék egy társkereső oldalt. Lehetőleg olyat ahol vannak normálisak is és nem mindenki csak egy éjszakás kalandra vágyik, lehet külföldi is ha vannak rajta magyarok és lehessen használni fizetés nélkül.

Vagy esetleg tudnátok ajánlani valami jobb módszert?

Ti hogyan találtátok meg az igazit?



2015. nov. 17. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A csajokespasik vált be nekem a legjobban.


De fizetős. Havi 1000-1500 ft, hogy értelmesen tudd használni! De megéri.


166 cm magas, átlagos arcú, hosszú barna hajú, vékony lány vagyok és az utóbbi 1 évben azt használtam amíg kellett. Rengeteg fiatal van rajta a 18-25 éves korosztályból, azért szeretem.


Az oldalról kb 10 fiúval randiztam, abból 4-gyel csókolóztam, 2-vel le is feküdtem és az egyik már a barátom néhány hónapja, akibe eléggé belezúgtam.


Bocs, de szerintem ingyen nem találsz társkeresőt és ha nem szánsz rá az ismerkedésre ennyi pénzt, akkor sajnállak. (Most komolyan: Sorolj már fel dolgokat, amire egy hónapban 1500 forintnál többet költesz. Azok a dolgok fontosabbak neked, mint a pártalálás, hogy azokra többet költesz mint erre?)

20/L

2015. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 na igen, a számokra kell menni! Ettől leszünk menők!
2015. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék nagyon is 19 éves vagyok és úgy érzem magam belülről mintha lennék vagy 40 éves... és tudod milyen nehéz olyan lányt találni aki egyáltalán nem gyerekes? az ilyen 17 18 19 éves lányok mindegyiknek fel van húzva az orra,flegma stb..stb... és annyira nem veszik észre hogy vannak olyan fiuk akik nem basszák át őket... vagy velem van baj? nem tudom. Figyelj szerintem mozdulj ki kicsit nemtudom hová valósi vagy de biztos van ott valami program vagy akármi ahol tudsz kommunikálni és ismerkedni nektek lányoknak sokkal de sokkal könnyebb :) 19/f
2015. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2:


Annyira jó volt az oldal, annyi sok kívül-belül érdekes férfival találkoztam, hogy végül ezek a számok jöttek ki, miután ott töltöttem a fent leírt időt.


Gondolhatod hogy hány száz és száz fiú írt nekem (500 biztos) és abból kb 10 volt, akivel elmentem találkozni személyesen is. Csak azt mondom, hogy a csajokespasik.hu-n tényleg van választék, még a lécet nagyon magasra tevő lányoknak is.

2015. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!