Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Nekem már sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Én egy 24 éves fiú vagyok. Anyukámmal és mamámmal élek egy háztartásban. Eléggé visszahúzódó vagyok. Szórakozni sem járok, a szabadidőmet a természetben töltöm többnyire. Sokszor úgy érzem, hogy magányos vagyok és vágyom egy társra. A problémám viszont az, hogy a korom ellenére nemcsak hogy sohasem volt még barátnőm, igazából szerelmes sem voltam soha, sőt még plátói szerelmem sem volt. Tul.képpen a közelében sem voltam még ennek az érzésnek. A legijesztőbb számomra pedig az, hogy igazán még tetszeni sem tetszett egy lány sem. Nem tudtam nőként tekinteni rájuk. :( Valahogy minden lány egyformának tűnik számomra mind külsőleg, mind belsőleg. Talán a modern a világ uniformizálódása ennek az egyik oka, de lehet, hogy velem van valami nagy zűr. Amióta az eszemet tudom egy kedves, bájos, visszafogott, nőies, romantikus lányra vágyom. Egy olyan lányra, akire ha rápillantok rögtön tudom, hogy ő különleges, más mint a többi, nem pedig egy tucatember. De valahogy eddig ilyen lányt legfeljebb csak külföldi v. hazai sorozatokban láttam, ami mint tudjuk csak egy szerep, nem a valóság, sajnos. Ezek a mai egyenlányok, akik folyton egymást majmolják, igénytelenül néznek ki és úgy is viselkednek, valahogy nagyon nem vonzanak, sőt inkább taszítanak. Persze biztosan az a nagy problémám, hogy túlzottan idealizálok, de valahogy nekem az ilyen kicsit mesebeli lányok dobogtatják meg a szívemet. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Örökké egyedül fogok maradni? Vagy próbáljak előbb-utóbb belemenni egy kompromisszumkapcsolatba? Kérlek, segítsetek!

2015. nov. 15. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
örülj, ha ilyen hozzáállással egyáltalán nőd lesz valaha.
2015. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Figyu nem a te hibád, h tucatember a lányok 95%-a. Mert tényleg az...ugyanakkor ne legyél áldozat szerepben mert az meg visszatetsző a normális lányoknak
2015. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es: Miért, milyen a hozzáállásom? Kifejtenéd bővebben, hogy mi az olyan nagyon megbotránkoztató abban, amit leírtam magamról?
2015. nov. 15. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
igazad van tucat lányok vannak mindenhol semmi egyediség semmi stílus ! mozdulj ki valamerre senki se fog bekopogtatni hogy szia én vagyok az új barátnőd
2015. nov. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Elsőbb ismerkedjél, barátkozzál, beszélgess velük. Talákozgassál és majd ha kicsit megismerted utána még eldöntheted hogy mi lesz belőle.. Igy hogy nem éled a való életet, igy nehezen fogsz tudni megismerkedni olyan lánnyal akivel jol kijössz.. Tehát első lépés járj társaságba. beszélgess... az átalagosan öltözött és kinézetü lányok is ha elkezdessz velük beszélgetni, lehet érdekesek, a külsőségek ennyire ne befolyásoljanak.
2015. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyetertek az utolsoval. eleg mese, higy ranezel egy lanyra, es latod, h egyedi. meg kell ismerni minket! ne egy tokeletes lanyra varj.
2015. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Ezzel a felfogással nem lesz csajod soha.


Jöhetnek itt majd a felháborodott lányok, hogy milyen bunkó vagyok, de felteszem a kérdést, ők vajon járnának ezzel a pasassal? Akkor írjanak rá...


Visszatérve az eredeti kérdéshez: változz meg. Nem kell bunkónak lenned, csak legyél keményebb. Így nem fogod ugyanis vonzani a nőket, max a barátzónában kötsz majd ki.

2015. nov. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Clark Kent igenis sok lány járna vele, mert egy normális srác.

Én is csak túl nagy a korkülönbség.

2015. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Előző,


Mondani mindent lehet, csak azt bizonyítani is kellene. Ilyen pasikkal dunát lehetne rekeszteni, annyian vannak, mégsem figyel fel rájuk, egy nő sem.


Az értelmesebbek PUA tanfolyamokon ülnek, ahol megtanítják nekik a barátnő szerzés tudományát, mások meg éveket, évtizedeket élnek le így. Akkor meg?


A lányoknak a férfiak jönnek be, nem pedig a normális srácok.

2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!