Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó módszer ez az aranybányászo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó módszer ez az aranybányászok szűrésére?

Figyelt kérdés

Van pénzem, apukámnak nagyon jól menő középvállalkozása van. A cék fele már az enyém, jó kocsi ház stb van. és jó havi nettó kereset stb.

Viszont ha ismerkedek letagadom a pénzt, teljesen átlagos anyagi helyzetben lévő pasiként mutatom magam, nem akarok olyan nőt aki a pénz miatt, mert attól hányok!! Tudom fontos a nőnek az egzisztencia stb, de ne a saját önző érdeke miatt legyen velem.

Lehet baromi nehéz olyan nőt találni aki nem a pénzre megy mert már másfél éve szingli vagyok. De inkább maradok szingli!!!


2015. nov. 18. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

1,5 év szingliség = Pénz és sárm elvárás a nőktől.


:D

2015. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Úgyis látszik az az öltözködéseden. Elég egy komolyabb karóra, máris buktad az "álcád".
2015. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
játszd el az amerikában jöttem című filmet
2015. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
A külsőt nem pótolja semmi. Lehet bármilyen gazdag, de ha nincs helyes arcod és széles vállas, feszes feneked, nagy péniszed, akkor örökre csak egy köteg húszezres maradsz a nőd szemében, nem egy szerető. :/
2015. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Molyember ***** válasza:
45%
Nincs pénzed, és nőd se lesz. Hisztivel semmiképp. Ne marháskodj, menj aludni.
2015. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
apuci vállalkozására nem is kell felvágni beképzel' kis segfe'
2015. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Az alacsony önbizalmad miatt nem kellesz a nőknek- amit itt kiválóan prezentálsz is, amikor úgy gondolod, hogy azért nincs barátnőd, mert mindenki a pénzre megy, és anélkül nem is vagy értékes.
2015. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy meg basszus mire vagy nagyra apukád cuccaival :D

mit kezdjek egy ilyen férfival

2015. nov. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon profik ma már. Simán lebuksz, elég egy szó, egy mozdulat.

Viszont, ha nincs pénzed nem lesz csajod. Olyant nem fogsz találni, amilyent keresel, mert nem létezik. De ha véletlen találsz is, akkor amint felfeded magad, életre kel benne az aranyásó. És már vissza is értünk az elejére.

Inkább használd ki a helyzeted, és minden hétvégén másikat vigyél haza. Csak arra vigyázz, hogy egynél többször ne feküdj le vele, mert akkor már nehezebb lerázni.

2015. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem érdekel a pénz, nem kérek semmit a férfitól. Mindent önerőből veszek magamnak, a megjelenésemet és az életszínvonalamat tudom biztosítani igy nincs szükségem a férfi pénzére.


Neked nincs semmid, apád pénzére vágsz fel. Tulajdonképpen apáddal jobban járnának az aranyásók mert nála van a széf kulcsa.

2015. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!