Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó módszer ez az aranybányászo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó módszer ez az aranybányászok szűrésére?

Figyelt kérdés

Van pénzem, apukámnak nagyon jól menő középvállalkozása van. A cék fele már az enyém, jó kocsi ház stb van. és jó havi nettó kereset stb.

Viszont ha ismerkedek letagadom a pénzt, teljesen átlagos anyagi helyzetben lévő pasiként mutatom magam, nem akarok olyan nőt aki a pénz miatt, mert attól hányok!! Tudom fontos a nőnek az egzisztencia stb, de ne a saját önző érdeke miatt legyen velem.

Lehet baromi nehéz olyan nőt találni aki nem a pénzre megy mert már másfél éve szingli vagyok. De inkább maradok szingli!!!


2015. nov. 18. 23:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem kell letagadni, egyszerűen másról kell beszélni, olyan dolgokról, amikre csak az kiváncsi, aki Rád kiváncsi, a gondolkodásodra, szokásaidra és személyiségedre.

Ha ugyanez érdekel Téged másokban, akkor simán fog menni.

2015. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hú de sok embernek van itt apró fütyije. Ha nem lennétek félőrültek az irigységtől, észrevettétek volna, hogy a kérdező egyáltalán nem dicsekedett, vágott fel az apja cégére. Azt csak ti képzelitek hozzá. Amit írt, azok csak szikár tények.


Kérdező: egy jó módszer, hogy nem titkolódzol, de nem is mutatsz semmit a jövedelmi, vagyoni helyzetedről. Amúgy is így illik. Aztán mondasz egy-két szót, amiből kiderül, hogy van mit a tejbe aprítani. Ha hirtelen megváltozik a nő viselkedése, akkor aranybányász. De vigyázz, mert van amelyik rafinált, tudja, hogy ilyenkor még inkább vissza kell vennie. Legbiztosabb a hagyományos módszer: magadhoz hasonló helyzetű nőt keresel.

2015. nov. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igazan nincs jo modszer. Keress hasonlo helyzetben levo not.

Am teljesen megertem a helyzeted, amiota a barataim voltak nalunk, lattak a hazat, stb, azota teljesen mashogy kezelnek.

2015. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Az én fizetésem egy milla felett van, de ez semennyire nem látszik meg rajtam. Normálisan öltözködöm deichmannból, c&a-ból, van egy 15 éves kocsim, ennyi. Mégis kb két nap becsajozni. Valami hiba lehet benned.
2015. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 és mégis egy noname oldalon kérkedsz a kereseteddel! sivár élet barátom!
2015. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolsz arra, h nobe is van ilyen? Sajat cege van, jol el. Nem akarja a penzed. De nem is akar eltartani?

N

2015. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16.-os

1. Ha a pasi szegény a csaj meg gazdag, nem feltétlenül következik abból, hogy a nőnek el kell tartani a pasit.

2. Átlagos fizetést mutatok, normális körülmények között.

2015. nov. 19. 10:07
 18/19 anonim ***** válasza:

Fölösleges szerintem letagadnod.


Örülj neki, és használd ki, ahogy azt mondani szokás, lehet a pénzedért szeret, de nem a tárcádat szopja.


A következő életedben, lehet nem lesz egy jól menő vállalkozó családtag mögötted, majd akkor ráérsz a nőügyek miatt szenvedni, de most örülj neki hogy ilyen szerencsés vagy és használd ki. (szerintem)

2015. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"már másfél éve szingli vagyok. De inkább maradok szingli!!!"

Oltári ostobának tűnsz! Maradj is az. Ne szaporodj!

2015. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!