Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor milyen egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Egy kérdező írta ezekre a lányokra, hogy átlagosak, erre mindenki elkezdte, nem, ezek rondák.

[link]

[link]

[link]


Én eddig átlagosnak gondoltam magam, de kezdek aggódni


2015. nov. 19. 22:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosak, és mellé nem túl ízlésesek, igényesek. Sokkal jobban nézhetnének ki, ha akarnának.
2015. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ezek átlag alattiak, de nem eszméletlenül rondák. Vannak ezeknél csúnyábbak is.
2015. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Én átlagosnak látom ezeket a lányokat. A második és a harmadik igaz elég előnytelenül néz ki így, de egy normális frizura nagyon feldobná az arcukat.

Egyébként tényleg sok srác számára az átlagos lány azt jelenti, hogy egy fokkal kevésbé szép, mint a legszebb színésznők, szupermodellek.

2015. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok átlagosak, csak legfeljebb a fotóik előnytelenek. A ronda nem itt kezdődik.
2015. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
értsétek már meg! ha 1 nő azt mondja hogy átlagos akkor az ronda!!!!!!!!!!
2015. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Határeset. Ezeket valóban nem tudom rondának tartani mert egy olyan dolog sincs rajtuk amik nagyon taszítanának, viszont olyan sem ami vonzana.

Számomra ez alulról súrolja az átlagost. Nem nézem meg, de nem is leszek rosszul, ha ránézek.

2015. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
7-es vagyok, még annyit, hogy az átlagos nem azt jelenti, hogy "nem vonzó", hanem hogy nem kiemelkedő. Az a lány átlagos (18-28 éves korosztályt tekintve), akivel a legtöbb férfi szívesen szexelne, és ha a személyisége tetszik neki, járna is, de azért nem kapja fel rá a fejét, ha szembe jön az utcán.
2015. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#7-es tosznám őket
2015. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2015. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!