Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok, akiket állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok, akiket állítólag sorban elküldenek a nők, mégis hol próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Ha egy évben kétszer kezdeményez nálam valaki, akkor már sokat mondtam. Egyik barátnőm szerint pedig ha az ember ismerkedni akar, már neki kell inkább felszedni a pasit, mert az úgysem fog megmozdulni.

Állítólag ezek a férfiak többszáz visszautasításon is túl vannak. Ha feltételezzük, hogy nem mindig ugyanazoknál próbálkoznak, akkor jónéhánnyal azért már találkoznom kellett volna, főleg, hogy nagyvárosban élek.


2015. nov. 21. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes, normálisan ismerkedi akarókkal én is ritkán találkozom. Szájhősők vagy bunkó, nőgyűlőlő módon néha betalál pár kretén, de hát az itteniek persze nem ilyenek...
2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Én is arról tudok beszámolni, amiről a Kérdező.


Itt is rengeteg olyan hozzászólást olvasok, ahol a férfiak fel vannak háborodva, hogy ha valaki megemlíti nekik, hogy ők kéne közeledjenek, indítványozzanak a egy kapcsolatteremtést, mert szerintük az a nő dolga.

2015. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Hol? Én az egyetemen,utcán,buszon,buliban,beülős helyeken próbálkoztam.

Nem számoltam hányan utasítottak el,de sokan.És csak az kaptam.Jobb esetben csak szimplán visszautasítottak.DE volt párszor már olyan hogy kinevettek,megaláztak elég durván.

És semmi pozitívum,csak ezeket kaptam mindig,egész életemben...

24/F

2015. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

"Állítólag ezek a férfiak többszáz visszautasításon is túl vannak. "


Ez nagyon abszurd. Negyvenes vagyok, de meg se ismertem még annyira közelről 300 férfit, hogy egyáltalán tudhassam, hogy tetszenek-e. Nemhogy ennyi tetszhetett is volna.

100 közelebbről megismertből talán ha 2-3 igazán vonz, de akkor sokat mondtam, inkább 1.

Ősszesen nincsen 300 korombeli férfi ismerősöm.

2015. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ja és még Interneten is nagyon sokat próbálkoztam,ott a legtöbbet számilag nézve.Még csak vissza sem írt egy nő sem,pedig 800+ levelet elküldtem az évek alatt...

Ennyi kudarc és csalódás, kinevetés,megalázás után persze hogy elmegy a kedvem az egésztől,mikor egy jó szót nem kaptam soha nőktől,annak ellenére,hogy mindig is adtam magamra,normálisan és értelmesen próbáltam feléjük közeledni...

24/F

2015. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
7: Az interneten csak vélelmezni tudod, hogy akinek írsz, az egy nő, de biztosan nem tudhatod. Épp tegnap olvastuk itt egy topicban, hogy a női regisztrációk többségét férfiak csinálják abból a célból, hogy férfitársaikat jól elküldhessék és bántalmazhassák érzelmileg.
2015. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

7: 800 nő, ha fejenként 1 napot számolunk a megismerésükre, az isközel 3 év úgy, hogy akkor nem dolgoztál, nem fürödtél, nem jártál iskolába.

1 nap alatt hogy lehet valakit annyira megismerni, hogy tudd, hogy párodnak akarod?

Ez normál embereknél több hónap, több év is lehet, nem egy nap.

2015. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

9-es.

Leírtam tisztán és világosan abból a 800+ levélből amit elküldtem,EGY nő SEM válaszolt.Még csak választ sem kaptam egytől sem,akkor hogyan tudtam volna bármelyiket is megismerni szerinted?

24/F

2015. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

10: Nem érted4

Közeledő, felkérő levelet annak küldünk, akiről már eldöntöttük, hogy párnak kell, mert ismerjük, beleszerettünk!

Amit te írtál, az nem az! Nem felkérés járásra, és az nem visszautasítás A SZERELMEDRE, VONZALMADRA, hogy nem írt vissza egy regisztráció, ami mögött nincsen is nő/ember.

Nem is volt szerelem! Nem is volt vonzalom!

2015. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fent voltam Tinderen és nem volt egyetlen match sem. Ez soknak számít?


Amúgy viccet félretéve én 5 évvel ezelőttig durván 10-12 lánynál próbálkoztam, utána pedig összeszedett magának egy aranyásó. 3 évig voltunk együtt, aztán két éve szakítottunk. Utána volt még egy próbálkozásom, de nagyon leégtem és ennyi volt.


Ezen az oldalon meg csak annyi történt, hogy fényképküldés után nem válaszolt többet senki; még az sem, akivel egész jól elbeszélgettem előtte.


Mellesleg bent a munkahelyemen a nők ugyanazt mondták, amit ti lányok. Csak aztán valamiért mégis kiderül, hogy vannak azért udvarlók, csak hát azok a fránya elvárások az egekben vannak és könnyebb hisztizni, hogy nincs aki próbálkozna.

2015. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!