Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcan, boltban, buszon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcan, boltban, buszon hogy lehet elkepzelni egy ismerkedest?

Figyelt kérdés

Igazabol nekem mar csak ez maradt mas lehetosegem nem igazan van hogy part talaljak. Az utobbi reszebe nem mennek most bele ez foleg a munkamnak koszonheto. Na szoval igazabol elkepzelesem van hogy mit lehetne mondani csak az adott helyzetben elszall a batorsagom es inkabb elszalasztom a lehetoseget. Egyszeruen nem tudok tullendulni a dolgon. Masreszt hogy lehet ugy megallitani valakit aki eppen megy valahova? Altalaban mindig rohannak az emberek miert allna meg pont velem beszelgetni? Lanyok fiuk ha van konkret szituacio amit ateltetek, vagy akar szemelyes velemeny nagyon kivancsi lennek!

22/F


2015. nov. 22. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

1. köszönés

2. információ kérés

3. pici bók

mosolygás végig !

4. felvetni h esetleg a segítségért cserébe meghívod egy kv/tea-ra

2015. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát elég nehéz így ismerkedni. Mivel itt Budapesten olyan szinten elhidegültek az emberek egymástól, h még a szomszédok se mindig köszönnek egymásnak. Nem hogy idegenekkel szóba álljanak.


Na most ha utcán veszed a bátorságot, fáradtságot, és odamész egy lányhoz, akkor a többféleképpen is reagálhat erre:

-"Te meg mi a f***t akarsz tőlem" nézéssel értetlenül néz rád, majd lelép, jobb esetben egy "bocsi most nem érek rá"-t odamotyog neked.

- Azt hiszi, hogy bolond vagy, és csak szórakozol vele.

- Szimplán nem szeret utcán ismerkedni

- Van barátja

- Nem akar kapcsolatot

- Nem jössz be neki

- Rossz napja van

- Valami hátsó szándékot feltételez, bizalmatlan veled szemben, hisz még sosem látott( azt is gondolhatja rólad, hogy szervkereskedő, tolvaj, csaló, pszichopata, jehova tanúja, a Ku-Klux-Klán főmuftija vagy stb.)


Vagy esetleg


- Szimpatikusnak talál, bejössz neki, nincs párja, éppen ráér, jó kedvében van, nem bizalmatlan, nem néz hülyének stb., és elkezd veled ismerkedni, csak hát erre ugye mikroszkópikusan kicsi az esély.

2015. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Megmondjam hogy néz ki?


A srác extrém jól néz ki, extrém sármos meg minden.

2015. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Ha jól nézel ki, akkor bármit mondasz az bejön a nőknek, sőt ők másznak rád a "belső értékeid miatt" (tapasztalat)!


Ha már nem annyira jól nézel ki (autóbaleset), akkor bármit is mondasz nem tudja megszépíteni, hogy a "személyiséged nem megfelelő" (szintén tapasztalat).

2015. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni az előttem szólókat. Ha jól nézel ki, akkor bárhogyan mész oda, bármit mondasz, sikered lesz. Ha nem nézel ki jól, akkor pedig nem.
2015. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha olyat szólítasz le, aki boldog párkapcsolatban él, szerelmes, akkor akárhogy kinézhetsz, nem fog összejönni.

Egyébként meg ne célzottan ismerkedéssel kezdj, ha ilyen helyeken próbálkozol, kérj segítséget, kezdj el csevegni, de ne valami elvont témáról, hanem ami a szituációhoz illik. Pl. Ha neked szabad a kezed, és látod, hogy a másik sok cuccot vagy nehezet cipel, felajánlhatod, hogy segítesz egy darabon. Ha nagy táskával, csomaggal utazik, jelzel neki leszálláshoz, segítesz leadni, feladni a cuccot. stb... Mindegy, csak a szituációba passzoljon bele.

Nekem nem okoz gondot idegenekkel is szóba állni, tegnap pl. bevásárláskor egy másik nővel váltottam pár mondatot a gyümölcsös pultnál. Sokan elzárkóznak, ez igaz, de ha nem direktbe nyomulsz látványosan ezeken a helyeken, hanem tudsz rögtönözni a helyzethez, az nem zavaró.

Amúgy tényleg van az a szituáció, amikor az ember rohan, vagy bármi miatt nem szívesen veszi, ha megszólítják (pl. ha meg kell jegyeznem valamit és nem tudtam felírni, vagy ha WC-re rohanok, időre megyek valahova, és késésben vagyok).

2015. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

"Pl. Ha neked szabad a kezed, és látod, hogy a másik sok cuccot vagy nehezet cipel, felajánlhatod, hogy segítesz egy darabon."


Ezzel csak az a baj, h egy csomóan rögtön arra gondolnának, hogy el akarod lopni a cuccát.

2015. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, hogy segíthetsz-e, ha ilyen szituáció van, az már kevésbé problémás. Legfeljebb visszautasítja. Erősködni nyilván nem kell. Én elviszem a saját testsúlyom felét, viszont mivel kicsi vagyok, ilyen esetekben, az emberek annyira meglepődnek azon, amilyen látványt nyújtok, hogy hiába van tele esetleg mindkét kezem, még annyit sem ajánlanak fel, hogy jeleznek a buszon vagy segítik a fel- és leszállást.
2015. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%

"Ha olyat szólítasz le, aki boldog párkapcsolatban él, szerelmes, akkor akárhogy kinézhetsz, nem fog összejönni."

Ez sem igaz. Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor össze fog jönni.

2015. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

"Ez sem igaz. Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor össze fog jönni." - Akkor az a párkapcsolat nem boldog, csak megszokás, illetve nem szerelmes a nő a párjába. :-)

Egy szerelmes nőt nem tudsz elcsábítani.

2015. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!