Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes tovább folytatnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatnom az ismerkedést olyan nővel, akinek ilyen exei voltak?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy nővel. Én egy határozatlan, félénk, kicsit feminin pasi vagyok. A lány exei, tipikus alfa hímek voltak, Afganisztánba harcoló katona, rendőr stb. Viszont az igaz, hogy mind megcsalták. Nagyon sokat beszélünk, nagyon oda van értem milyen jó velem beszélgetni. Én mondtam hogy nem vagyok olyan tipikus férfi, mint az exei, de ő azt mondta ez nem baj.

Nem tudom van e értelme találkozni ilyen nővel, lehet jobb lenne befejezni az ismerkedést és nem jobban fájdítani a szívem, mert ebből kapcsolat nem nagyon lehet.


2015. nov. 9. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"de ő azt mondta nem baj"


Akkor? És még a nők gondolják túl a dolgokat.

2015. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg, nem tudhatod. Az alfákba is bele lehet ám fáradni.
2015. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Ez felejtős. Azt a nőt akit már megf.rk.lt egy alfa, vagy egy bad boy, az sosem lesz elégedett egy normális sráccal. Mindig hiányozni fog az izgalom a punciából!
2015. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
a probléma ott kezdődik, hogy már előre oltogatod magad...mi a fsz közöd van az ő exeihez, minek hasonlítgatod magad egy vadidegenhez??? Te az légy aki vagy.. benned meg lehet más jó...
2015. nov. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak felkészűl. Nem akar pofára esni.
2015. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon idétlen hozzáállás részedről. Elmondta, hogy élvezi a társaságod, neked szánt bizalommal mesélt az exeiről, tulajdonképpen simán jó esélyeid vannak és te képes lennél meghátrálni? Ez a voltpasis dolog csak kifogás, mert félsz belevágni az egészbe. Ez pont egy olyan dolog, amit később megbánnál, ha elszalasztod.
2015. nov. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Talalkozz vele es ne torodj az exeivel. Mindenki fizeti a sajat fogyasztasat illetve ne koltsetek semmit. Igy maximum az idod pocsekoltad, ha nem jon ossze. Nincs vesztenivalod!

En is jartam ilyen tipikus rosszarcokkal, aztan rajottem, h nem ez kell nekem. Igy tudatosan valasztottam nem rosszarcot. 2 eve vagyunk

Egyutt es eskuvot meg babat tervezunk. Es nem hianyzik az izgalom mastol. Csinalok magunknak izgalmakat.

Fel a fejjel, talakozz vele!

N

2015. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Úgy gondolom, hogy az lesz a vége, mint amit a #3-as hozzászóló írt. Eleinte el fogja fogadni, hogy az exekhez képest kicsit tutyimutyibb, férfiatlanabb vagy, ám idővel ki fog bukni a bili, és hiányolni fogja, hogy nincs megalázva, nincs semmibe véve. Amelyik nő egyszer megkóstolja a rossz fiúkat, azt mindig vonzani fogja ez az attitűd.


Valóban frusztráló, ismerem, hogy milyen érzés, ha a vezércsődör kategóriájú exek után hirtelen veled állapodik meg, de azt mondom, menj bele, jöjj vele össze, mert egyszer élsz. Használd ki a lehetőséget. Úgysem fogtok együtt megöregedni, mert idővel le fog lépni mellőled, de legalább majd elmondhatod magadról, hogy pár hónapig egy nagyon jó nőt dughattál.

2015. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem meg megbánnád ha belekezdessz. A csaj már alfánál nem adja lejjebb. Csak bukás lehet a vége.
2015. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy lassan 30 éves lesz már.
2015. nov. 9. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!